Samsung Galaxy A20s TENAA Üzerinden Görüntülendi

Samsung Galaxy A20s özellikleri ve fiyatı için yeni bilgiler ortaya çıktı.

0
20
Samsung Galaxy A20s

Akıllı telefon dünyasında dikkat çeken modeller arasında yer almasını beklediğimiz Samsung Galaxy A20s akıllı telefonları için detaylar gelmeye devam ediyor. Kısa süre öncesine kadar telefonun çalışır halde bazı görüntüleri sızmıştı. Şimdi ise telefonların TENAA kayıtlarında ortaya çıktığı açıklandı.

Samsung Galaxy A20s Tasarımı Nasıl Olacak?

Yeni akıllı telefon modelinin tasarım kısmında çok önemli bir farkın olmayacağını söylemek yanlış olmaz. Telefonların su damlası şeklinde çentik alanının bulunduğu ve bu çentik alanı içerisinde tek bir kameraya yer verildiğini göreceğiz.

Arka kısımda da yine 3 kameranın öne çıktığı tasarım korunacak. Bu yapıyla beraber telefonların ana tasarımını çok değiştirmeyeceği de söylenebilir. Genel olarak tasarım sabit kalacakmış gibi duruyor. TENAA üzerinden ortaya çıkan görseller de bunu doğrulamakta.

Samsung Galaxy A20s

Samsung Galaxy A20s Özellikleri Neler Olacak?

Yeni akıllı telefonun uygun fiyatlı bir seri olduğunu görmek mümkün olacak. Uygun fiyatlı bir seri olması nedeniyle bu modelde çok üst düzey özellikler görmeyeceğiz. İşlemci kısmında Snapdragon 450 gibi ideal bir seri karşımıza çıkacak.

Standartların üzerine pek çıkamayan işlemcilere ek olarak 4 GB RAM miktarı ve 64 GB depolama alanı sunulacak. Yine bu değerler de standart değerler olacak demek yanlış olmayacaktır. Teknik özelliklerde ortaya konan bu değerler, ekran kısmında da karşımıza çıkacak.

Ekran kısmında da 6,5 inçlik bir ekran paneli sunulacak. AMOLED ekran panelleriyle beraber gelecek olan telefonun 1520 X 720 piksel çözünürlük değeri olduğunu göreceğiz. Sadece bu değerler bile ne derece fiyat performans serisi bir telefon göreceğimizin kanıtı.

Aynı şekilde kamera kısmında da bu standart yakalanmış durumda. Son dönem As serisi telefonlarında olduğu gibi Samsung Galaxy A20s akıllı telefon modelinde de 13 MP değerine ana kamera bulunacak. 8 MP ikinci ve 5 MP değerinde de üçüncü bir kamera kullanılacak. Ön kısımda ise  8 MP değerinde tek bir kamera göreceğiz.

Tüm bu detayların netlik kazanacağı Samsung Galaxy A20s tanıtımının da 18 Eylül tarihinde yapılacağını belirtelim. Tanıtım sonrasında fiyat kısmında da soru işaretleri ortadan kalkmış olacak.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here