samsung-galaxy-a5

Akıllı telefon dünyasında bulunan Samsung, S ve Note serisinin dışında şimdi de A serisi ile piyasaya girmiş durumda. Samsung Galaxy A5 oldukça başarılı ve kaliteli bir işçilik sonucu ortaya çıktığını elinize aldığınızda hissettirmektedir. 6.7 mm inceliğinde olan Samsung Galaxy A5, 123 gram ağırlığındadır.

samsung-galaxy-a5-04724-002

Dört farklı renk seçeneğinde sunulan Samsung Galaxy A5, sağ kısımda güç butonunu ve güç butonunun altında microSD kart girişi ve SIM kart girişini bulundurmaktadır. Samsung Galaxy A5’de parmak izi okuyucusu ve kalp ritim ölçerin bulunmadığını da belirtelim. 5 inç büyüklüğünde SUPER AMOLED ekranı olan Galaxy A5, 720p çözünürlüğünde bir ekran çözünürlüğüne sahiptir. orta segmentte yer alan Samsung Galaxy A5, işlemci olarak Snapdragon 810’u içerisinde barındırmaktadır.

Samsung Galaxy A5

2 GB RAM bulunan Samsung Galaxy A5, 16 GB dahili depolama alanını kullanıcının miroSD kart ile 64 GB’a kadar artırabilmesini sağlamaktadır. 13 MP arka kameraya ve 5 MP ön kameraya sahip olan Samsung Galaxy A5, oldukça başarılı ve kaliteli çekimler yapabilme yeteneğine sahip kamerasıyla beğenilmiştir. Samsung Galaxy A5, arka yüzeyi düz plastik bir malzemeden yapılmış olup kesinlikle kötü bir his uyandırmamaktadır.

 

Kaliteli bir malzeme yapısı vardır. Bu model ile Samsung S ve Note serisinde yakalamış olduğu başarıyı yakalayabilecek mi hep birlikte zaman içinde göreceğiz. orta segmentin iddialı cihazlarından olan Galaxy A5, rakipleri için iddialı olup, fiyatı doğrultusunda alınabilecek mantıklı akıllı telefon cihazlarındandır.

https://www.youtube.com/watch?v=u9pAugny3_k

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here