Ana Sayfa Akıllı Telefon Samsung Galaxy A7 (2018) Bluetooth Sertifikası Aldı

Samsung Galaxy A7 (2018) Bluetooth Sertifikası Aldı

Samsung Galaxy A7 (2018) ilk defa onay almış oldu. Samsung Galaxy A7 (2018) modelinin sistem kısmında neler sunacağı belli mi? Bluetooth sertifikalarında ortaya çıkan Samsung Galaxy A7 (2018) detayları neler?

-

Samsung, yeni akıllı telefon modellerini tanıtmasının üzerinden 1 ay geçmeden, orta segment akıllı telefon modelleri üzerinde çalışmaya başladı. Bir yandan Samsung Galaxy S10 akıllı telefonlarının tanıtılması beklenirken, bir yandan ise yeni bir orta segment modelinin detayları ortaya çıktı. Samsung Galaxy A7 (2018) adıyla geleceği açıklanan yeni modelin, Bluetooth sertifikası da almış olması bu modelin onaylanmasını sağladı.

Daha önce performans testlerinde de ortaya çıkan ancak onaylanmayan akıllı telefonların şimdi ise onaylandığını görmek mümkün oldu. Samsung Galaxy A7 (2018) adıyla gelecek olan yeni model için beklentilere geçelim.

Samsung Galaxy A7 (2018) İddialı Özelliklere Sahip Olabilir

Beklenen teknik özelliklerden söz edeceğiz ancak önce bir detaydan söz edelim. Samsung Galaxy A7 (2018) akıllı telefonlarının, amiral gemisi modellerinde yer alan bazı özelliklere sahip olduğunu görmek mümkün olabilir. Çok kısa bir süre önce ortaya çıkan bazı bilgilerde, yeni orta segment akıllı telefonların amiral gemisi akıllı telefon özelliklerine sahip olacağı iddia edilmişti.

Telefonların tasarım kısmında sonsuz ekran teknolojisine geçiş yapacağı, hatta bu modellerin çift kamera desteğiyle beraber ekranda parmak izi desteği alacağı gibi bilgiler verilmişti. Samsung Galaxy A7 (2018) orta segment akıllı telefonların da iddialarda yer alan modellerden biri olarak karşımıza çıkacağından söz ediliyor. Yeni telefonların tanıtımından sonra bu iddiaların ne kadar geçerli olduğunu göreceğiz.

Samsung Galaxy A7 (2018)

Gelelim beklenen teknik özellikler kısmına. Bu modelin içerisinde de Galaxy A8 serisinin yeni modelinde kullanılan Exynos 7885 işlemcilerine yer verileceği belirtiliyor. 2.2 GHz hızında çalışan işlemciler, 14 nm üretim sürecinin bir ürünü ve Mali – G71 serisi grafik birimiyle beraber geliyor.

4 GB RAM bellek miktarı kullanacağı ve 64 GB gibi bir depolama alanına sahip olacağı da belirtilen Samsung Galaxy A7 (2018) akıllı telefonlarının, ne zaman çıkış yapacağı konusunda ise en ufak bir bilgi yok. Muhtemelen bu yıl bitmeden yeni akıllı telefonların tanıtıldığını görmek mümkün olacak. Yine bu yıl içinde telefonların satışa çıkmasını da bekliyoruz.

25,760BeğenenlerBeğen
57,851TakipçilerTakip Et
987,000AboneAbone Ol

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here