Samsung Galaxy A8 + (2019) Modeli FCC’de Ortaya Çıktı

Samsung Galaxy A8 + (2018) serisinin devam modeli olmasını beklediğimiz Samsung Galaxy A8 + (2019) akıllı telefonları için önemli bilgiler gelmeye başladı. Samsung Galaxy A8 + (2019) akıllı telefonlarının bu kez sertifika onayının paylaşıldığını gördük. Peki, Samsung Galaxy A8 + (2019) neler sunacak?

0
1513
Samsung Galaxy A8 + (2019)

Bir yandan amiral gemisi akıllı telefon modellerini güncelleyen Samsung, bir yandan da orta segment için yeni adımlar peşinde. Daha önce ortaya çıkan bilgilere göre yeni orta segment akıllı telefonların, amiral gemisi modellerinde yer alan bazı özelliklerin, orta segment modellerde de yer alacağı belirtilmişti. Bu modellerden ilkinin ise Samsung Galaxy A8 + (2018) akıllı telefonlarının halefi olan Samsung Galaxy A8 + (2019) modeli olacağı belirtiliyor.

FCC onayında ortaya çıkan yeni bir akıllı telefon, 2019 modelini işaret etmiş oldu. Yeni modelin nasıl özellikleri olacağı konusunda da sınırlı da olsa bazı bilgiler ortaya çıktı.

Samsung Galaxy A8 + (2019) Neler Sunacak?

SM-A750FN kod adıyla FCC onayında ortaya çıkan Samsung Galaxy A8 + (2019) akıllı telefonlarının, işlemci kısmında Exynos 7885 serisini sunacak. Aslında daha öncede ortaya çıkan bazı raporlarda Exynos 7885 işlemcilerinin bu modelde yer alacağı ortaya çıkmıştı.

Bir nevi iddialar güç kazanmış oldu. FCC onayına göre Samsung Galaxy A8 + (2019) modelinin işlemci dışında dikkat çeken kısmı, RAM bellek miktarları olacak. Yeni modelin RAM bellek kısmında 4 GB RAM bellek sunacağı ve orta segment için ideal bir serinin geleceği görülüyor. Tasarım ve diğer sistem özellikleri konusunda ise en ufak bir bilgi yok.

Samsung Galaxy A8 + (2019)

Sadece işletim sistemi kısmında bazı tahminler var. Daha önce Samsung Galaxy A8 + (2019) cihazı olduğu düşünülen SM kod adlı yeni bir telefon ortaya çıkmış ve bu telefonun Android Oreo kullandığını görmüştük. İşte bu kısımda cihazın işletim sisteminin değiştiği, işletim sisteminde Android P serisine geçiş yapıldığı görülüyor.

Açıkçası Ocak ayında tanıtılması beklenen modelin, o zamana kadar Android P güncellemesi almamış olması epey can sıkıcı bir durum olabilirdi. Bu nedenle Android P haberinin oldukça mantıklı olduğunu söyleyebiliriz. Serinin daha önceki telefonları gibi Ocak ayında tanıtılmasını beklediğimiz yeni serinin, kesin özellikleri için bir süre daha beklemek gerekecek.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here