Ana Sayfa Teknoloji Haberleri Samsung Galaxy Buds için Önemli Güncelleme

Samsung Galaxy Buds için Önemli Güncelleme

Samsung Galaxy Buds güncellemesi yayınlandı. Samsung Galaxy Buds güncellemesi sonrasında neler değişti? Yenilikler neler?

-

Samsung akıllı telefonlarında olduğu kadar, akıllı telefon aksesuarlarında da kendisini göstermeye başladı. Marka yeni akıllı telefon modelleriyle beraber tanıtımını gerçekleştirdiği Samsung Galaxy Buds kulaklık tanıtımından sonra, bu konuda ne kadar iddialı olduğunu ortaya koymuştu.

Şimdi ise söz konusu kablosuz kulaklık modeli için yeni bir yazılım güncellemesi yayınlandı. Yeni yazılım güncellemesiyle beraber Samsung Galaxy Buds kulaklık modelleri için de yetenekler bir hayli artmış oldu. Özellikle ses kalitesi konusunda yeni bir döneme girildiğini söylemek yanlış olmayacaktır.

Samsung Galaxy Buds Güncellemesinin Detayları

Güncelleme için açıklanan boyut oldukça düşük. Firma tarafından yapılan açıklamaya göre, güncelleme boyutu sadece 1.36 MB olarak belirlenmiş durumda. Yeni kod numarasıyla beraber gelen güncellemenin ses kalitesini net bir şekilde arttırmayı başardığı görülüyor.

Güncellemeden sonra ses kalitesi hissedilir derecede artış gösteriyor ve bass kalitesi biraz daha yükseltiliyor. Ayrıca ses kalitesinin otomatik olarak değiştirilmesini sağlayan Ambient Sound özelliğinin de güncellendiğini ekleyelim. Bu özellik için yapılan güncellemeyle beraber, yaşanan tüm düzenleme sorunları da giderilmiş oldu.

Samsung Galaxy Buds

Söz konusu modun kullanımı sırasında yaşanan kopma ve bağlantı kabul görmemesi hatalarının giderildiğini söyleyelim. Son olarak güncellemenin getirdiği bir yenilik daha var. Samsung Galaxy Buds kulaklıklar için son yenilik şarj kısmında karşımıza çıkıyor.

Artık kulaklıkların her teki için ayrı şekilde şarj göstergesi gösterilecek. Kulaklıkların şarj seviyelerinin ne durumda olduğu konusunda daha detaylı bilgiler paylaşılabilecek. Ayrıca her kulaklık için ayrı ayrı seviyelerin gösterilmesi de yine genel kullanım için önemli bir artı olarak karşımıza çıkıyor.

25,657BeğenenlerBeğen
57,138TakipçilerTakip Et
987,000AboneAbone Ol

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here