Ana Sayfa Teknoloji Haberleri Samsung Galaxy Buds Plus’a Nefes Kesici Bir Mavi Renk Seçeneği!

Samsung Galaxy Buds Plus’a Nefes Kesici Bir Mavi Renk Seçeneği!

0

Samsung, ürünleri için yeni renk seçenekleri duyuruyor. Samsung Galaxy S20 Ultra, Kozmik Beyaz renk seçeneğine sahip olacak demiştik. Şimdi ise Galaxy Buds Plus‘ın yakında yeni bir renk seçeneği alacağı bildirildi.

Kulaklıklar aslında Bulut Mavi, Kozmik Siyah, Beyaz, Kırmızı ve özel Thom Browne renk seçeneğine sahipti. Şimdi ise Samsung SmartThings uygulamasının 1.7.47-22 sürümündeki bulgular, Deep Blue renk modelinin animasyonlarını ortaya çıkardı.

Samsung, diğer renk modelleri gibi parlak yüzeylere seviyor. Mat bir yüzeye sahip olmadığı için Galaxy Buds Plus‘ı almadıysanız, Samsung’un Güney Kore dışında diğer kulaklıkları duyurmasını beklemelisiniz.

Yeni renk modeli açıklanacağı zaman henüz bilinmiyor, aynı zamanda renk seçeneğinin satın alınabileceği pazarlar da henüz belirgin değil.

Bu arada Samsung Galaxy Buds Plus, şarj kutusuyla 22 saate kadar uzanan 11 saatlik bir pil ömrüne sahip. Kablosuz şarjı, çoklu cihaz bağlantısını destekleyen kulaklık IPX2 derecesini de bulunduruyor. Fiyat etiketi ise 149 dolar.

YORUM YOK

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Exit mobile version