samsung-galaxy-e7-hindistan-sinirlarini-asacak

Samsung Galaxy E7 Galaxy S serisine alternatif olarak çıkarılmış bir akıllı telefon. Performans yönünden S serisinin bir kademe altında, piyasaya bakıldığında bir kademe üstünde yer alan cihaz dikkat çekmeyi başardı. Şık Samsung kasası ve renk seçenekleriyle S serisini aratmayacağa benziyor.

Galaxy E7 için dört çekirdekli bir işlemci tercih edilmiş. İşlemci hızı 1.2 Ghz ve 2 Gb belleğe sahip. Klasik olarak 16 Gb depolama alanıyla satışa çıkıyor ve Micro SD kart desteği bulunuyor. 5.5’’ boyutunda süper AMOLED bir ekrana sahip. Bu ekranın çözünürlüğü ise 1280*720 piksel. Samsung Galaxy E7 13 mega piksel arka kamerasının yanı sıra rakiplerinde nadir görülen 5 mega piksel ön kameraya sahip.

Samsung Galaxy E7 2950 mAh gücünde bir pille satılıyor. Bu sayede uygulama ve oyun deneyiminiz için ekstra pil performansı amaçlanmış. Android 4.4.4 KitKat işletim sistemiyle satışa sunulan E7 uygun fiyatına rağmen bu performans işlevlerini yerine getirmeyi vadediyor. Samsung Galaxy E7 için belirlenen satış fiyatı 1.250 TL.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here