Yine yeni yeniden Samsung Galaxy F

Birçok akıllı telefon kullanıcısının gözü kulağı şuanda gelecek en yeni modellerden birisi olacak Samsung Galaxy F cihazında. Dün Samsung Galaxy F’in canlı ve çalışır haldeki görüntüleri ortaya çıkmıştı bu gün ise ön kısmının oldukça net yeni bir fotoğrafı tekrardan internet dünyasındaki sızıntıların arasında yer aldı.

Dün Galaxy F’de metal malzeme görmüştük, bu sefer ise metal malzemenin tekrardan plastiğe dönüştüğünü görüyoruz. Leaked’ın tedarikçileri bundan önceki sayfalarda da tonlarca sızıntı fotoğrafı ile aslında Samsung Galaxy F’in neye benzeyeceğini gösterir olmuşlardır. Eğer bunca sızıntının hiçbirisi hala sizin için yeterli değilse bu sefer bir de ön plandan bakın.

Ayrıca meydana gelen dedikodular ile birlikte Galaxy F’in ekran teknolojisinde de değişiklikler ortaya çıkabileceği konuşuluyor. Sızıntılara göre Galaxy F, QHD Super AMOLED ekran ve Snapdragon 805 işlemci ile karşımıza çıkacak yani tıpkı Galaxy S5 LTE-A gibi. Umarız ki yakın zamanda artık Samsung Galaxy F’in resmi bilgileri gelecektir.

samsung-galaxy-f-1

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here