Ana Sayfa Akıllı Telefon Samsung Galaxy Fold 2 Konsept Telefonuna Bir Bakış!

Samsung Galaxy Fold 2 Konsept Telefonuna Bir Bakış!

Samsung Galaxy Fold 2, birçok spekülasyona ev sahipliği yapıyor. İşte tasarım detayları ve bazı özellikleri.

-

Geçen yıl piyasaya sürülen Galaxy Fold, Samsung‘un ilk katlanabilir akıllı telefonu olmuştu. İki ekranı olan akıllı telefon, biri dışta ‘kapak ekranı’ olarak bilinen daha küçük bir birim ve içinde başka bir katlanabilir esnek panel ile telefonu küçük boyutlu bir tablete dönüştürüyordu.

Güney Koreli teknoloji devi henüz telefonun devam serisini duyurmadı ancak, telefonun söylentilere dayanan konsept görünümleri internette yayımlandı.

Bu yeni söylenti tabanlı Samsung Galaxy Fold 2 sızıntıları, bir Alman web sitesi olan Windows United tarafından paylaşılıyor. Tasarımı açıklamadan önce, bunların 3D CAD sızıntılarına yakın olmadığı konusunda sizi bilgilendirmek istiyoruz. Bunun yerine, bu görüntüler yalnızca Galaxy Fold 2’nin şimdiye kadar söylentilere göre masaya getirebileceği temel üzerine oluşturulmuş.

Web sitesi, Galaxy Fold 2‘yi ‘Infinity-V çentiği’ ile daha büyük bir kapak ekranı ile hayal ediyor. Daha büyük bir alın ve çene kısmı ile orijinalde mevcut olandan çok daha iyi görünüyor.

Ana iç ekrana gelince, Galaxy Fold’un üstünde büyük garip bir kesim var. Ancak bu gayri resmi Galaxy Fold 2 konsepti, başka bir ön kamera için sol üst köşede tek bir delik (Infinity-O) bulunan temiz bir iç katlanabilir ekrana sahip.

Ayrıca, bu panelin uzun süredir Galaxy Note kullanıcıları için oyun değiştirici olabilecek S-Pen’i desteklediği varsayılıyor. Son olarak, bu Galaxy Fold 2 sızıntısı, yeni piyasaya sürülen Samsung Galaxy S20 Serisine benzer bir dikdörtgen modülde düzenlenmiş beşli bir kamera kurulumuna sahip.

Daha önce de belirtildiği gibi, Galaxy Fold 2’nin bu tasarıma sahip olma şansı çok az. Ancak Galaxy Fold’un ikinci neslinden bekleyemeyeceğimiz bir şey de değil.

Telefonun, bu yıl piyasaya sürülen Galaxy Z Flip kapaklı katlanabilir akıllı telefonunda kullanılan UTG (Ultra İnce Cam) ile kaplanmasi bekleniyor.

Bizi Youtube'ta takip et!

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Huawei

Amazfit Band 5 Tanıtıldı – Özellikleri ve Fiyatı

Amazfit Band 5, AMOLED ekran, kan oksijen monitörü ve Amazon Alexa desteği ile duyuruldu.Huami, Temmuz ayında duyurulan Xiaomi...

En İyi Elektrikli Scooterlar 2020

Bir elektrikli scooter sürerken, yağmur yağarken veya karlı zamanda dolaşmak çok daha eğlencelidir, bu yüzden Segway, Xiaomi, Micro ve diğer scooter üreticilerinin...

Samsung 55RU7300 İncelemesi

Samsung 55RU7300 akıllı TV, Samsung'un fiyat performans ürünleri arasında yer alan bir televizyon modeli. Günümüz akıllı TV fiyatları düşünülecek olursa, özelliklerine göre...

Hi-LEVEL 43HL670 İncelemesi

Televizyon alacaksınız ama bunun çok pahalı, son model bir cihaz olmasını istemiyorsunuz. Bir yandan yeni teknolojileri az çok destekleyecek bir yandan da...

Apple Watch SE Tanıtıldı – Fiyatı ve Özellikleri

Apple bügün yeni nesil Apple Watch 6 serisinin yanı sıra daha uygun fiyatlı Watch SE'yi de tanıttı. Watch SE, Watch 5 serisi...