Ana Sayfa Akıllı Telefon Samsung Galaxy Fold Ekranları Çok Fazla Kırılgan!

Samsung Galaxy Fold Ekranları Çok Fazla Kırılgan!

Samsung Galaxy Fold'un 200 bin kez katlandığını onaylayan şirket, alınır alınmaz kırılan ekranlara ne tepki verecek....

-

Samsung bu hafta başlarında Galaxy Fold akıllı telefonunu küresel çapta duyurdu. Şirketin ilk katlanabilir akıllı telefonu, ilk olarak Şubat ayında Galaxy S10 serisi ile birlikte tanıtıldı ve daha sonra cam kutular içinde sergilendi. Bu haftaya kadar, hiç kimse ellerini cihaza alma şansına sahip olmadı.

Şirket şu anda yaklaşık olarak 2000 dolarlık fiyat etiketi ile Galaxy Fold akıllı telefonunun ön siparişlerini başlattı. Bazı kullanıcılar ise şimdiden telefonu inceleme fırsatı yakaladı. Bu fütüristik teknolojiye bakan herkes, muhtemelen ilk önce katlanabilir ekranın dayanıklılığı hakkında soru soracak.

Samsung, Samsung Galaxy Fold’un en az 200.000 kez katlanıp açılmaya dayanabileceğini resmen onaylamıştı. Cihazın kutusunun kaldırılmasından sadece bir gün sonra, Galaxy Fold’un katlanabilir ekranlarından bazılarının parçalandığı bildirildi. Çoğu durumda, sorun ekranın üstündeki koruyucu plastik filmi çıkardıktan sonra meydana geldi.

Ekranda yazan hemen çıkrmayınız bilgisine dikkat etmeyen kullanıcıların başına gelen bu durum, diğerlerinde de ortaya çıkar mı belli değil. Ancak bu konuda net bir uyarı yok. Ekran ayrıca bazı durumlarda koruma filmi olduğunda da kırılmıştır.

Cihazla ilgili sorunların satışa geçmeden önce bildirilmesi aslında iyi oldu. Şirket, bu cihaz için yaklaşık 2000 dolar ödemiş olan kullanıcılardan büyük bir ters tepkiyle karşılaşmış olabilir. Herhangi bir sorun olmadan bile, kullanıcılar ekranın ortasında kutucukların olduğundan bile şikayetçi olmuşlardır.

25,585BeğenenlerBeğen
56,932TakipçilerTakip Et
987,000AboneAbone Ol

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here