Ana SayfaAkıllı TelefonSamsung Galaxy J2 Core Kılavuzu Ortaya Çıktı

Samsung Galaxy J2 Core Kılavuzu Ortaya Çıktı

Samsung Galaxy J2 Core modeli için kılavuzlar ortaya çıktı. Samsung Galaxy J2 Core detaylarını ortaya koyan kılavuzlarda yer alan ipuçları neler?

-

Samsung’un Android Go destekli akıllı telefonu olması beklenen Samsung Galaxy J2 Core modeli için yeni detaylar gelmeye devam ediyor. Daha önce telefona ait olduğu iddia edilen bazı belgelerde yeni modelin özellikleri için ilk detaylar ortaya çıkmıştı.

Zaten burada Android Go desteğini görmüştük. Şimdi ise Samsung Galaxy J2 Core modeli için kılavuzlar ortaya çıktı. Samsung’un hazırladığı iddia edilen kılavuzlarda Galaxy J2 Core modeli hakkında çok önemli detayları ortaya koyuyor.

Samsung Galaxy J2 Core Nasıl Bir Telefon Olacak?

Kılavuzlara bakacak olursak, Samsung Galaxy J2 Core akıllı telefonlarında beklendiği gibi giriş seviyesinde kullanılan tasarım kullanılacak. Ön kısımda çerçevelerin dikkat çektiği bir telefon göreceğiz. Arka kısımda ise tek arka kamera ortalanmış bir şekilde karşımıza çıkacak. Ayrıca bu modelde bu kez çift SIM kart desteğinin bulunacağı ve en önemlisi bu seride çıkarılabilir pil desteğinin olacağı net bir şekilde görülüyor.

Samsung Galaxy J2 Core

Sadece tasarı konusunda bilgiler yok. Bunun dışında yeni modelin nasıl özelleştirileceği konusunda da önemli bilgilerin sunulduğunu görüyoruz. Paylaşılan görsellere göre Samsung Galaxy J2 Core akıllı telefonlarında Exynos 7570 işlemcilerine yer verilecek. 4 çekirdekli işlemci ile giriş seviyesi akıllı telefonlarında elde edilen performans elde edilecek. 1 ya da 2 GB RAM bellek beklentisi de bir başka detay. Özelleştirme kısmı ise arayüzlerde kendisini gösterecek.

Samsung Galaxy J2 Core

Samsung Galaxy J2 Core ile Galaxy Apps ve Smart Swirch’in kullanımının özelleştirileceği net bir şekilde görülüyor. Samsung’un bunun için özel düzenlemeler yaptığını yayınlanan kılavuzlardan da net bir şekilde görebiliyoruz.

Samsung Galaxy J2 Core

Yeni akıllı telefon modeli için ortaya çıkan detaylar bu şekilde. Uygun bir fiyat aralığına sahip olduğunu göreceğimiz yeni modelin diğer detayları ise şu an bilemiyoruz. Detaylar geldikçe bu model hakkında bilgileri paylaşmaya devam edeceğiz.

Bizi Youtube'ta takip et! Süpriz Hediye Kazan!!

Düzenli çekiliş yaparak abonelerimize muhteşem hediyeler dağıtıyoruz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here