Samsung’un yeni akıllı telefonları gelmeye devam ediyor. Markanın yeni akıllı telefonları arasında en çok merak edilen ve beklenen model Note 9 modeli olsa da giriş seviyesi ve orta segment modeller içinde yeni modeller ortaya çıkmaya başladı. Bu modeller içerisinde yer almasını beklediğimiz yeni akıllı telefonun ise Samsung Galaxy J6 Plus olacağı ortaya çıktı.

Kısa süre önce piyasaya sürülen Samsung Galaxy J6 akıllı telefonlarının yeni bir versiyonu olarak göreceğimiz Samsung Galaxy J6 Plus akıllı telefonlarının ortaya çıkan özelliklerine geçelim.

Samsung Galaxy J6 Plus Neler Sunacak?

Giriş seviyesi ile orta segment bir model arasında gösterebileceğimiz Samsung Galaxy J6 Plus akıllı telefonlarının, yeni işlemcilere geçeceği iddia edildi. İddialara göre bu modelin içerisinde Snapdragon 450 işlemcileri yer alacak. Ana modelde kullanılan Exynos 7870 işlemcilerini değiştireceği belirtilen markanın, ekran kısmında ise değişikliğe gitmeyeceğinden söz ediliyor.

Samsung Galaxy J6 Plus

5.6 inç bir ekran ve 1480 X 720 çözünürlük değeriyle beraber gelmesi beklenen yeni akıllı telefonların, batarya kısmında ise 4000 mAh değerinde bir pil kullanılacak. Ekran kısmında aynı tercihin yapılması, tasarım kısmında değişikliklerin olmayacağını işaret ediyor. Tabii ki buna karşın tasarım bölümünde değişiklikler yapabilir. Özellikle sonsuz ekran sisteminin yaygınlaşması, bu modelde de tasarım değişikliğine adım atılmasına neden olabilir.

Samsung Galaxy J6 Plus akıllı telefonları ile ilgili ortaya çıkan detaylar bu şekilde. Yeni akıllı telefonlar için çıkış tarihi ve fiyat kısmında bir açıklama ya da iddia bulunmuyor. Telefonların tanıtılmasının ardından fiyatlar ve çıkış tarihi konusunda yeni detayları paylaşacağız. Şimdilik Samsung Galaxy J6 Plus modelinin tanıtımı beklemek gerekiyor. Muhtemelen IFA 2018 etkinliğinde yeni modeli de görebiliriz. Özellikle kamera teknolojisi ve tasarım detayları için beklemek gerekiyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here