Ana Sayfa Akıllı Telefon Samsung Galaxy M30s Çıkış Tarihi Netlik Kazanıyor!

Samsung Galaxy M30s Çıkış Tarihi Netlik Kazanıyor!

Samsung, Galaxy M30 ve Galaxy M40 akıllı telefonlarının arasına yeni Galaxy M30s modelini ekleyebilir...

-

Samsung Galaxy M30s, Ağustos ayında piyasaya sürülebilecek olan Güney Kore devinin yaklaşmakta olan bir akıllı telefonu. Cihaz, bu yılın başlarında tanıtılan yeni M serisine dahil edilecek. Seride, Galaxy M10, Galaxy M20, Galaxy M30 ve Galaxy M40 gibi ülkemizde oldukça kullanıcısı olan telefonlar bulunuyor.

Bir rapora göre Samsung, Galaxy M30s olarak adlandırılan Galaxy M30 akıllı telefonunun yeni bir sürümü üzerinde çalışıyor. Son bilgilere göre, yakında çıkacak Galaxy M30s modelinin ön üretimi başladı ve önümüzdeki ay muhtemelen tanıtılacak.

Söylentilere göre, yakında çıkacak olan Galaxy M30 SM-M307F model numarasıyla gelecek. Telefonun Galaxy M30 ve M40 akıllı telefonlar arasında bir konuma sahip olması bekleniyor. Ayrıca, Galaxy M30 ile gördüğümüz benzer bir tasarımın olması oldukça muhtemel.

SM-M307F model numarasına sahip yeni bir Geekbench listesi, telefonun Exynos 9610 yonga seti ve 4GB RAM ile güçlendirileceğini gösterdi. Liste aynı zamanda cihazın kutudan Android 9 Pie tabanlı OneUI ile çıkacağını doğruladı.

Galaxy M30s modelinin 64GB ve 128GB depolama seçeneklerinin yanı sıra Mavi, Siyah ve Beyaz renk seçeneklerinde sunulması bekleniyor. Akıllı telefonun akıbeti konusunda şimdilik sadece söylentiler olmasına karşın, Samsung, Asya pazarında orta sınıf akıllı telefonlarla hükmediyor. Yeni telefonun da çekici özelliklerinin olması oldukça muhtemel.

Kaynak91Mobiles

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Samsung Galaxy S10 Lite vs Asus ROG Phone 2 vs OnePlus 7T Karşılaştırması

Samsung Galaxy S10 Lite, kardeşi Samsung Galaxy Note 10 Lite'ın hemen ardından piyasaya sürülmüştü. Bunun dışıda bugün gündemimizde en ilginç uygun fiyatlı...

Samsung Galaxy M21 Geekbench’te Görüntülendi!

Yakında çıkacak olan Samsung Galaxy M21, Geekbench kıyaslama platformunda görüldü. Cihazın Ocak 2019'da Galaxy M20'den daha güçlü bir işlemci tarafından desteklendiğini gösteriyor.

Realme X2 Pro ve Tüm Realme Telefonlarına Wi-Fi Arama Desteği Geliyor!

Realme CEO'su Madhav Sheth, Realme X2 Pro'dan başlayarak Realme akıllı telefonlar için Wi-Fi arama özelliğini getirecek olan ve merakla beklenen yeni güncellemenin...

Oppo Find X2 Kamera Özellikleri Sızdırıldı!

OPPO Find X2 amiral gemisi telefonu, 2020'nin ilk çeyreğinde resmi hale gelecek. Aralık ayında OPPO, Find X2'nin Sony'nin en son çıkan görüntü...

Evernote Linux İstemcisi Geliyor!

Resmi Evernote Linux İstemcisi Geliyor; GParted 1.1.0 Yayınlandı. GParted ekibi kısa bir süre önce, kararlı GParted Live...