Samsung Galaxy Note 9 Modeli Note Serisinin Son Telefonu Olabilir!

Samsung'un ünlü Note serisi telefonları Samsung Galaxy Note 9 ile sona erebilir...

0
57
Samsung Galaxy Note 9 Modeli Note Serisinin Son Telefonu Olabilir!

Samsung Galaxy Note 9‘un lansmanına bir aydan daha kısa bir süre kaldı. Ancak muhtemelen iyi bir telefon olacak ve yüksek satış rakamlarına ulaşacak olsa da Samsung‘un bugün bildirdiği üzere bu telefon Note ismini taşıyan son cihaz olabilir. Şirket Note ve S serilerini birleştirmeyi düşünüyor. Açıkçası birkaç mantıklı sebepleri de var.

Bu haber Kore medyasından The Bell ile konuşan Samsung yetkilisinden geldi. Yapılan habere göre bu olasılık son bir yıldır şirket içinde tartışılıyor.Samsung Galaxy Note 9 Modeli Note Serisinin Son Telefonu Olabilir!Birleşme için yapılan açıklama ise; Samsung‘un “Plus” modelleri sattığı S serisinin şimdiye kadar yapılan Note serisi telefonlara çok benzer olması. Örneğin Samsung Galaxy S9 Plus cep telefonunun 6,2 inç ekranı var ve Samsung Galaxy Note 8 cep telefonunun 6,3 inç büyüklüğünde biraz daha büyük bir ekranı var. Note 8’in kalemi dışında birçok özelliği de S9 Plus’a bir hayli benziyor.

 

İsmi Farklı Olsa Da Note Modelleri Yapmaya Devam

Samsung ürün yelpazesini birleştirerek üretim maliyetlerinden ve potansiyel olarak da pazarlama maliyetlerinden tasarruf edebilir. Bu zorlayıcı bir argüman ama Note ve onun stylus hayranlarını acaba şirket hiç düşündü mü?

Şimdilik Samsung‘un iki Galaxy S10 modeli yerine üç tane ürettiğine dair söylentiler olmasına rağmen hala bu durumun belirsiz olduğu düşünülüyor.

Şimdilik serilerin birleştirilmesi tartışması sadece bir söylenti ve kaynaklara göre henüz bir karar verilmedi. Ama ne olursa olsun Samsung‘un stylus seçeneğini tamamen kaldıracağından şüpheliyiz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here