Ana Sayfa Akıllı Telefon Samsung Galaxy Note 9 Resmi Tanıtım Videosu Yanlışlıkla Yayınlandı!

Samsung Galaxy Note 9 Resmi Tanıtım Videosu Yanlışlıkla Yayınlandı!

Samsung'un yeni Note serisi akıllı telefonunun resmi tanıtım videosu yayınlandı...

-

Bir haftadan kısa bir süre sonra (9 Ağustos) tanıtılacak olan Galaxy Note 9‘un lansmanına kadar sızıntılar devam edecek gibi görünüyor.

Ancak bugün yapılan sızıntı çok başka bir konumda yer alıyor. Samsung‘un resmi Yeni Zelanda YouTube kanalı Note 9 resmi tanıtım videosunu yanlışlıkla yayınladı. Cihazın tam teşekküllü bir intro videosu resmi YouTube kanalına yüklendi ve yanlışlıkla yapıldığı için daha sonra hızlıca geri çekildi.

Yanlışlıkla yayınlanan video güncellenmiş S Pen ve geliştirilmiş işlevselliği, genişletilebilir depolama alanı ve tüm gün süren pil ömrü ile ilgili bilgiler içeriyor. S Pen sarı renkte görünürken Galaxy Note 9‘un kendisi Coral Blue renkte görülüyor.

Daha büyük depolama seçeneğinde de bir ipucu var. “1 terabayt genişletilebilir bellek ile hazır.” sloganı intro videoda görülüyor. Ama umutlarınızı fazla yüksek tutmayın. Bu Galaxy Note 9‘un 1TB dahili depolama alanına sahip olacağı anlamına gelmez. Bu sadece yüksek modelin 512GB depolama alanı ve 500 GB microSD kart için destek sağlayacağı anlamına gelir.

Son olarak “tüm gün pil ömrü” diyerek Samsung‘un bu sefer 4000 mAh olduğu söylenen pil kapasitesi videoda göze çarpan diğer bir detay.