Ana Sayfa Akıllı Telefon Samsung Galaxy S10 Tasarımı Hazır Mı?

Samsung Galaxy S10 Tasarımı Hazır Mı?

Samsung Galaxy S9 henüz yeni çıkmışken Galaxy S10 tasarımı yoksa çoktan hazır mı?

-

Günümüzün hareketli mobil sahnesinde gerçekten dinlenmek için zaman yok. Samsung, Galaxy S9 ve Galaxy S9 Plus‘ı piyasaya sürmesinden beri henüz bir ay geçti. Cihazlar, üretim hatlarından hala sıcacık çıkarken, mobil hatlar kampanyalarını yeni planlıyorlar.

Ancak görünen o ki son zamanlarda sektördeki en yeni şirket raporunun söylediğine göre, Kore devi Galaxy S10 üzerine çalışmaya başlamış bile. Öyle ki aslında bir sonraki amiral gemisi çifti için nihai tasarımın zaten belirlenmiş olduğu iddia ediliyor.

Şirket yıldönümünü anmak için abartılı bir tasarım bekliyorsanız, S8 ile tanıtılan ve S9‘a taşınan aynı “Infinity Ekran” tasarımını kullanacağını öğrenince hayal kırıklığına uğrayacak olabilirsiniz. Yani devrimci katlanabilir ekran şu an ufukta görünmüyor. Ayrıca şimdilik şaşırtıcı bir şekilde, hayranlar arasında daha fazla kutuplaşmaya neden olabilecek bir çentik de görülmüyor.Samsung Galaxy S10 Tasarımı Hazır Mı?

Samsung Galaxy S10 TasarımıMobil endüstrideki bazı iç kaynaklara göre Samsung, “Infinity Display” modülü sayesinde bazı diyagonal değerleri sağladı. Böylece S10 için 5.8 inç ve S10 Plus için 6.3 inç ekranlar olabilir. Bunları yüzde değerinde alırsak ve yuvarlanmadıklarını varsayarsak, yeni S10 çifti mevcut kuşağından biraz daha büyük olacaktır.  Bu durumun ortaya çıkması halinde,  Samsung‘un daha çok ekrana sahip yeni modelleri ile cihazın ön tarafındaki üst ve alt çeneleri daha da kısaltmayı başardığını varsayabiliriz.Samsung Galaxy S10 Tasarımı Hazır Mı?Raporda ayrıca Galaxy S10‘un sektördeki teknolojinin gittikçe daha fazla benimsenmesi göz önüne alındığında, bir ekranda parmak izi tarayıcısının olacağı iddia ediliyor. Yeni bir 3D algılama kamerası da Galaxy S10 özellik listesinde görünüyor. Kaynağa göre söz konusu modül şu anda İsrail 3D kamera çözüm şirketi Mantis Vision ve kamera üreticisi Woodgate tarafından ortak olarak geliştiriliyor.

Bu yıl Kasım ayı için yeni “Infinity Ekran” panel üretim programının planlandığı bildirildi. Bu haber S10 özelliklerinin bu noktada değişmesi için şirketin daha şansının olduğu anlamına gelir. Ne yazık ki bu ilk etapta sızıntının güvenilirliğini arttırmaz. Belki de Samsung‘un ekran birimi Galaxy Note 9‘u ve daha büyük Super AMOLED panelini bu yıl içinde resmi bir görünüme kavuşturacak. Belki ilerleyen zamanlarda bunun hakkında da ipuçları alabiliriz.

Kaynakgsmarena

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here