Ana SayfaAndroid HaberleriSamsung Galaxy S11 Ekran Boyutları Sızdırıldı!

Samsung Galaxy S11 Ekran Boyutları Sızdırıldı!

Samsung Galaxy S11'in ekran görüntüleri sızdırıldı. Şubatta çıkacağı söylenen yeni serinin detayları haberimizde...

-

Samsung‘un Şubat ayında Galaxy S11 serisini piyasaya sürmesi bekleniyor. Samsung’un bir sonraki amiral cihazlarından neler bekleyebileceğimize dair çok fazla söylenti var. Samsung’un Galaxy S11 serisinde üç model piyasaya sürmesi bekleniyor. Evan Blass‘a göre Galaxy S11 Plus modeli en büyük ekranı – yani 6,9 inç ile gelecek. Serinin kalan modellerinin 6,4 veya 6,7 inçlik ekrana sahip olacağı düşünülüyor.

Blass, Galaxy S11’in tüm modellerinin etrafında kavisli ekranlar olacağını da ekliyor. Bu, Galaxy S10e‘deki düz LED ekranın aksine, Galaxy S11e‘nin kavisli bir panel alacağı anlamına geliyor. Bu yüzden Samsung, yalnızca Galaxy S11e’nin ekran boyutunu 5.8 inç‘ten 6.4 inç‘e yükseltmekle kalmayacak, aynı zamanda telefonu S11 ve S11 Plus‘a benzeyecek şekilde bir tasarım ile donatacak.

Galaxy S10e, kompakt bir tasarım sunduğundan övgüyle karşılandı. Ancak Galaxy S11e şayet daha büyük bir ekrana ve gövdeye sahip olacaksa, Galaxy S11 ve S11 Plus‘tan nasıl ayırt edileceği merakla bekleniyor.

Samsung Galaxy S11 Ekran

Bu arada Galaxy S11 büyük bir ekrana sahip fakat 3.900mAh bataryanın daha büyük olacağı söyleniyor. Kaynak, üç Galaxy S11 modelinden sadece ikisinin hem 5G hem de LTE çeşitlerinin olacağını ileri sürdü. Bir tanesinin Galaxy S11 Plus olduğunu varsayabiliriz. Bunlar hala sızıntı olduğu için, her şey netleşene kadar biraz daha beklememiz gerekecek gibi duruyor.

Bizi Youtube'ta takip et! Süpriz Hediye Kazan!!

Düzenli çekiliş yaparak abonelerimize muhteşem hediyeler dağıtıyoruz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here