Ana Sayfa Akıllı Telefon Samsung Galaxy S20 FE Özellikleri Ortaya Çıktı

Samsung Galaxy S20 FE Özellikleri Ortaya Çıktı

Samsung Galaxy S20 FE özellikleri sızdı. Yeni telefon beklentilerin çok daha üzerinde sistem donanımına sahip olacak.

-

Lite versiyon akıllı telefonlara da önem veren Samsung, amiral gemisi modellerine sonradan eklediği Lite modelleri ile ünlenmeye başladı. Ama bu kez durum değişecek ve Samsung Galaxy S20 FE serisi gelecek.

S20 için hazırlandığı söylenen Lite modeli yerine Fan Edition olarak isimlendirilen yeni bir akıllı telefons sunulacak. Yeni isimlendirmeyle beraber telefonda nasıl özelliklerin olacağını gösteren paylaşımlar da yapılmaya başlandı. Sızan bilgilere bakarsanız, uygun fiyatlı bir akıllı telefon beklemeyin.

Samsung Galaxy S20 FE Amiral Gemisi Özelliklerine Sahip Olacak

Fan Edition versiyon olarak satışa sunulacak yeni telefon, sanılanın aksine eski işlemci ile gelmeyecek. Bu telefonun Lite olarak isimlendirileceği ve işlemcisinin de Snapdragon 855 olacağı söylenmişti.

Fakat yeni isimlendirmeyle beraber işlemci tahmini de değişti. Sızıntılar gösteriyor ki eski işlemci yerine Snapdragon 865 amiral gemisi işlemcisi kullanılacak.

Samsung Galaxy S20 FE

Snapdragon 865 Plus işlemci tanıtıldığı için biraz geri plana düşmüş olsa da şu an en güçlü işlemciler arasında yer alan model, Fan Edition versiyonunun amiral gemisi telefonlarla yarışabileceğini işaret ediyor.

Sadece işlemcide değil ekran özellikleri için de değişiklikler olacak. Bu modelde fiyat düşürmek adına LCD kullanılabileceği işaret edilmişti. Ama öyle olmayacak. Ekran Super AMOLED olacak. Yenileme hızı 60 Hz ile standart seviyede tutulacak ekranın tamamen düz bir panel olacağı ve Full HD çözünürlüğünde geleceği yine son bilgiler arasında.

Samsung Galaxy S20 FE

OnePlus 8T rakibi olarak nitelendirilen Samsung Galaxy S20 FE akıllı telefonu için paylaşılan son bilgi ise kamera için. Telefonun kamerası Samsung imzasını taşıyan 50 MP değerinde bir kamera olacak. Tabii ki bu ana kamera. Toplamda kaç kamera olacağı ve diğer kameraların nasıl olacağını bilmiyoruz.

En geç Ekim ayında tanıtılacağı söylenen telefonun bu özelliklerle beraber uygun fiyata satılması pek olası gözükmüyor. İçerisinde Snapdragon 865 işlemci olan bir akıllı telefon ne kadar düşük fiyata satılabilir ki. Ülkemizde 6-7 bin TL fiyat bandının üzerinde satışa çıkacaktır. En net bilgiyi tanıtım sonrası öğreneceğiz.

Bizi Youtube'ta takip et! Süpriz Hediye Kazan!!

Düzenli çekiliş yaparak abonelerimize muhteşem hediyeler dağıtıyoruz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Süper AMOLED Ekran Nedir?

Süper aktif matriks organik ışık yayan diyot anlamına gelen Süper AMOLED, bir tür pazarlama terimi olarak bilinir. Bu pazarlama türü farklı elektronik cihazlarda kullanılan...

Cellular Nedir? Ne İşe Yarar?

Özellikle de iPad kullanıcıları, bu cihazları satın alırken Cellular ile sıkça karşılaşır. Öyle ki Cellular olan iPad fiyatları, olmayanlara oranla daha pahalıdır. Peki, Cellular...

Exxen Üyeliği Nasıl İptal Edilir?

Uzun süredir gündemden düşmeyen ve 2021 yılı itibariyle Acun Medya tarafından yayına sürülen Exxen platformu, henüz ilk gününden itibaren yüzbinlerce üyeye ulaşmayı başardı.Türkiye’nin...

iPhone 13 Ekran İçine Gömülmüş Parmak İzi Tarayıcı İle Gelebilir!

ABD merkezli akıllı telefon üretici Apple, çıkarmış olduğu iPhone modelleriyle pazarda çok büyük bir paya sahip durumda. Kimi zaman diğer şirketleri geride bırakarak lider...

En İyi Survival (Hayatta Kalma) Oyunları 2021

2021 yılına kadar birçok “survival” yani hayatta kalma temalı oyunun yayımlandığı gördük. Fakat bazı oyunlar var ki hem yıllardır gözlerden düşmüyorlar – ya da...