Ana Sayfa Akıllı Telefon Samsung Galaxy S20 Serisi En İyi HD Wallpaperlar!

Samsung Galaxy S20 Serisi En İyi HD Wallpaperlar!

0

Samsung önümüzdeki birkaç hafta içinde bir sonraki amiral gemisi olan Galaxy S20‘yi piyasaya sürmeye hazırlanıyor. Galaxy S20 hakkında doğrulanmamış birçok bilgi mevcut. Sızıntılar, lansman tarihine yaklaştıkça daha sık görülüyor. Benzer şekilde, bir dizi resmi Galaxy S20 duvar kağıdı ve video duvar kağıdı, XDA Developers tarafından internete hızla yayıldı.

Cihazı resmi olarak kullanmak biraz zaman alabilir, ancak duvar kağıtlarını şimdiden indirebilirsiniz. Yeni duvar kağıtları farklı renklerde çiçek desenleri içeriyor. Canlı renk kombinasyonları, son birkaç yıldır gördüğümüz temayla aynı. Çiçek yaprakları oldukça sezgisel ve renkli görünüyor.

Baloncuklara dayanan başka bir duvar kağıdı da var. Kullanıcı, her baloncuğun ince detaylarını 3200 x 3200 piksel yüksek çözünürlükte görebilir. 1: 1 en boy oranına dayalı duvar kağıtları artık herhangi bir cihazda da kullanılabilir. Dört farklı renk kombinasyonuna sahip toplam 8 duvar kağıdı bulunuyor.

Statik duvar kağıtlarının yanı sıra, Samsung Galaxy S20 de ekranınızda dinamiklik için video duvar kağıtları da bulunuyor. Buna Canlı Duvar Kağıtları için başka bir isim diyebiliriz. Video duvar kağıtları, renk değiştiren bir çiçek yaprakları deseni ve hareketli bir kabarcık duvar kağıdından oluşuyor.

Tüm duvar kağıtlarını yüksek çözünürlükte indirmek için zip dosyamıza buradan ulaşabilirsiniz.

Samsung Galaxy S20 Özellikleri

Samsung Galaxy S20 serisi son birkaç aydır sızıntılara maruz kalıyor. Birçok bilgi, birden fazla rapor, sertifika ve söylenti aracılığıyla yayıldıkça yayılıyor. Koreli devin beş Galaxy S20 akıllı telefonunu 11 Şubat‘taki bir etkinlikte piyasaya sürmesi bekleniyor.

Sızıntılara göre, Galaxy S20 serisi standart Galaxy S20, S20 Plus, S20 5G, S20 Plus 5G ve S20 Ultra 5G’den oluşacak. Galaxy S20, 120Hz yenileme hızıyla 6.2 inç Dinamik AMOLED, 120Hz ile 6.7 inç Dinamik AMOLED ve 120Hz 6.9 inç Dinamik AMOLED özelliklerine sahip. Tüm farklı modeller, 12 GB RAM ile birlikte Qualcomm Snapdragon 865 ile güçlendirilecek.

Galaxy S20 ve S20 Plus ‘ın arka tarafında 48 megapiksel ana kameraya sahip dört kamera modülü olacak. Ancak, Galaxy S20 Ultra 5G’de 108 megapiksel ana kameraya sahip bir beşli kamera modülü mevcut olacak.

Pil açısından, Galaxy S20, 4000 mAh pil ve 45 watt hızlı şarj teknolojisine sahip. Galaxy S20 Ultra’da 5000 mAh pil desteği sunuyor.

YORUM YOK

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Exit mobile version