Geçtiğimiz aylarda Samsung tarafından tanıtılan ve kısa süre içerisinde tüm dünyada satışa sunulan Samsung GALAXY S5 için bugün yeni bir güncelleme yayınlandı.

Türkiye için yayınlandı.

Avrupa’lı kullanıcıların sürekli olarak şikayet ettiği performans sorununa bu güncelleme ile beraber son vermek isteyen Samsung yeni güncelleme içerisine herhangi bir sürüm yükseltme veya özellik eklememiş, ancak güncellemenin performans arttırmaları getirdiği kesin.

Kullanıcılardan gelen geri bildirimlere göre cihazlarının hızlandığını ve eskisine göre daha stabil daha kararlı çalışma sürdürdüğü hata raporlarının artık şuan için gelmediğini açıkladılar, ancak güncelleme şuan için sadece Avrupa için yayınlanmış durumda.

Son gelen bilgilerde güncellemenin Türkiye ve birçok ülke için daha indirilmeye açıldığı bildiriliyor, eğer sizlerde cihazlarınızı güncellemek istiyorsanız XXU1ANG2 kod numarasına sahip güncellemeyi cihazlarınızın ayarlar>telefon hakkında>yazılım güncellemeleri>güncellemeleri denetle bölümüne giderek güncellemeyi başarılı bir şekilde yükleyebilirsiniz.


CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.