Samsung Galaxy S5 Mini ‘nin Sızıntı Görseli
07-05-2014
18
0

Galaxy S5 Mini ‘nin Samsung sitesi  üzerinde görselleri yayınlandı.

Bu aralar mobil cihazların sürekli sızıntıları haberini yapıyoruz. Yine Twitter üzerinden Evleaks hesabı üzerinden bu seferde Samsung Galaxy S5 Mini ‘nin bir görseli paylaşıldı. Daha önceki haberlerimizde  bir çok sızıntıyı paylaşmıştık Evleaks hesabı üzerinden sızıntılar durmadan devam ediyor. Galaxy S5 ‘in tanıtılmasından sonra Galaxy S5 Mini  hakkında çeşitli söylentiler ortaya çıktı. Suya dayanıklı olacağı bu söylentiler arasındaydı. Ama Galaxy S5 Mini ‘ye ait hiç bir görsel yoktu.

Evleaks tarafından paylaşılan görselde Galaxy S5 Mini ‘nin , Samsung İngiltere resmi web sitesinden alınmış bir görsel paylaştı. Ama tarayıcıdan adresi girdiğimizde ise geçerli bir sayfaya ulaşamadık. Bu görsel belki site üzerine yanlışlıkla koyuldu. Şuan ne olduğu bilinmiyor , ne olduğu hakıında resmi açıklamayı beklememiz gerekli.

Paylaşılan görüntüye bakarsak çeşitli renklerde telefonlar mevcut. Ayrıca telefonun isminin altında “Dx” yazısı dikkat çekiyor. Bununda ne olduğu da bilinmiySamsung Galaxy S5 Mini ‘nin Sızıntı Görselior.

 

SAMSUNG YENİ TABLETİNİ TANITTI GALAXY TAB4
Etiketler

Değerli düşüncelerinizi almak isteriz:

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.