samsung-galaxy-s5

Samsung Galaxy S5 için yine bir güncelleme geliyor

Şuan için Samsung firmasının Amiral gemisi olma görevini omuzlarında taşıyan Samsung Galaxy S5 için yeni bir güncelleme yayınlanacak. Bu yayınlanacak firmware güncellemesinin temel amacı cihazın performansını daha üst bir noktaya çekmek ve performanstan alınacak verimin artmasına yönelik. Bundan daha önce de Samsung amiral gemisi için tekrardan bir güncelleme yayınlamıştı.

Yani, bu yayınlanan güncelleme Galaxy S5 için ikinci geliştirici paketi diyebiliriz. Hem hataların giderilmesi hem de performansı arttırmak için verilen bu pakette ise Samsung’un tam olarak neyi hedeflediği bilinmiyor. Tabii, bunu öğrenmek için de öncelikle cihazın firmware güncellemesinin çıkış yapmasını beklemeli ve ardından da deneyerek Samsung’un neleri değiştirdiğini görmek gerekiyor.

Bunu artık zaten biliyorsunuz fakat yine de bir hatırlatma cihazınızdan Ayarlar > Cihaz hakkında > Cihaz Güncellemeleri menüsünü takip ederek cihazınıza yeni güncellemenin gelip gelmediğini kontrol edebilirsiniz. Muhtemelen ülkemizdeki cihazlara güncelleme biraz daha her zaman olduğu gibi geç gelecektir.


CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here