Birçok akıllı telefonda ses sorunu ortaya çıktığı aşikar. Bu sorun kullanıcılardan gelen şikayetlere bakıldığında; Samsung Galaxy S5’te de ortaya çıkıyor. Samsung Galaxy S5 kullanıcılarının en çok şikayet ettikleri konulardan birisi de; yapılan aramalarda açığa çıkan ses sorunu olmakta. İşte bu sorunun çözümü:

  • Öncelikle telefonunun kapatma tuşuna basın. Cihaz titreşim modundan çıkana kadar basmaya devam edin. Cihazın bataryasını ve sim kartınızı çıkartın. 5 dakika kadar bekleyin ve daha sonra cihazı açarak sorunun giderilip giderilmediğine göz atın.
  • Eğer sorun devam ediyor ise; mikrofon bölümüne göz atın. Buraya herhangi bir nesnenin girip girmediğinden emin olun. Kulaklığa da yine aynı şekilde bakıp kontrol edebilirsiniz.
  • Bir sonraki adım olarak cihazın arama ayarlarına göz atın. Eğer yönlendirmeler var ise; hepsini birden iptal edin. Sorunun çözülüp çözülmediğini kontrol edin.
  • Bütün işlemlere rağmen sorun hala devam ediyor ise; o zaman fabrika ayarlarına geri dönmeniz gerecektir. Bu şekilde sorun çözüm kavuşacaktır. Cihazdaki ses sorunu da ortadan kalkacaktır.

Samsung Galaxy S5 Hakkında Her Şey

Samsung Note 7 Cihazları İçin Açıklama Yaptı!
single2

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here