Birçok akıllı telefonda ses sorunu ortaya çıktığı aşikar. Bu sorun kullanıcılardan gelen şikayetlere bakıldığında; Samsung Galaxy S5’te de ortaya çıkıyor. Samsung Galaxy S5 kullanıcılarının en çok şikayet ettikleri konulardan birisi de; yapılan aramalarda açığa çıkan ses sorunu olmakta. İşte bu sorunun çözümü:

  • Öncelikle telefonunun kapatma tuşuna basın. Cihaz titreşim modundan çıkana kadar basmaya devam edin. Cihazın bataryasını ve sim kartınızı çıkartın. 5 dakika kadar bekleyin ve daha sonra cihazı açarak sorunun giderilip giderilmediğine göz atın.
  • Eğer sorun devam ediyor ise; mikrofon bölümüne göz atın. Buraya herhangi bir nesnenin girip girmediğinden emin olun. Kulaklığa da yine aynı şekilde bakıp kontrol edebilirsiniz.
  • Bir sonraki adım olarak cihazın arama ayarlarına göz atın. Eğer yönlendirmeler var ise; hepsini birden iptal edin. Sorunun çözülüp çözülmediğini kontrol edin.
  • Bütün işlemlere rağmen sorun hala devam ediyor ise; o zaman fabrika ayarlarına geri dönmeniz gerecektir. Bu şekilde sorun çözüm kavuşacaktır. Cihazdaki ses sorunu da ortadan kalkacaktır.
Always On Özelliği Tüm Android Cihazlara Geldi!

Samsung Galaxy S5 Hakkında Her Şey


CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here