Samsung, amiral gemisi Galaxy S5’e yönelik yeni bir reklam kampanyası başlattı. Reklam filminde önceki nesil Galaxy S kullanıcıları Galaxy S5’e geçmesi için motive ediliyor.

Koreli teknoloji şirketi Samsung, son amiral gemisi Galaxy S5‘e yönelik reklam kampanyalarını sürdürüyor. Yeni bir reklam filmiyle cihazı desteklemeye devam eden şirketin hedefinde bu defa kendi kullanıcı kitlesi bulunuyor. Çeşitli reklamlarında Apple‘a ve Apple kullanıcılarına göndermelerde bulunan Samsung, bu defa stratejisini farklılaştırmış.

galaxy-s5

Galaxy S3 kullanıcıları hedef kitle

Önceki nesil Galaxy kullanıcılarını yeni cihazı Galaxy S5‘e yönlendirmeye çalışan şirket, son reklamında Galaxy S3 kullanıcılarını hedef alıyor. Her iki cihazın kamera açısından karşılaştırıldığı reklam filminde, yeni cihazın kamerasının artan çözünürlüğüne ve gelişen ayrıntı düzeyine dikkat çekiliyor.

Metal kasalı Galaxy S5 Prime Sızdırıldı!

Kamera karşılaştırması

Galaxy S3‘ün 8 MP arka kamerasına karşın Galaxy S5‘in 16 MP arka kamerasının bulunduğunu kullanıcılara hatırlatan reklamda, yeni telefonun kamera sensörünün düşük güç tüketimi ve dengeli ışık dağıtımı gibi özelliklerine de vurgu yapılıyor. Bakalım Samsung yeni reklam kampanyası ile eski Galaxy kullanıcılarını yeni modele geçmeye ikna edebilecek mi?


CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.