Samsung-Galaxy-S6

Güney Kore merkezli teknoloji devi Samsung’un, Amiral gemisi modeli Galaxy S6’nın çıkış tarihi hakkında gelişmeler var.

Önceki modeli olan Galaxy S5i geçen yıl şubat ayında duyuran Samsung, tam 1 yıl sonra yeni modelini tanıtacak. MWC 2015te Galaxy S6’yı duyurması beklenen Samsung bu model için oldukça iddialı. 2 Mart 2015 tarihinde yapılacak olan MWC konferansında merakla beklenen tüm sorular yanıt bulacak.

Samsung Galaxy 6 hakkında pek çok dedikodu mevcut. Bunların başında bir kaç prototip olarak çalışıldığı ve beğenilen bir tasarımla ilerleneceği geliyor. Diğer beklenilen özellikleri de aşağıda madde madde yazalım.

samsung-galaxy-s6-metal-kasasi-goruntulendi

Samsung Galaxy S6 beklenen özellikler

  • Metal kasa yapısı
  • Yenilenmiş parmak izi sensörü
  • Geliştirilmiş kamera ve video
  • Yenilenmiş sensörler
  • Daha yüksek ekran çözünürlüğü
Samsung Galaxy S6 Rengarenk

Teknoloji dünyasında konuşulan kimisi beklenilen kimisi de olması muhtemel özellikleri sıraladık. Tabi ki bu özellilerin dışında pek çok küçük detayları da Samsung’un bu model içerisinde barındıracağı muhtemel.

Çıkan sızıntılardan anladığımız kadarıyla yenilenmiş parmak izi okuyucu aynı Apple’ın Touch ID sistemi gibi parmağınızı sensörün üzerine getirdiğinizde algılayacak. Aynı zamanda pek çok uygulamada artık parola yerine parmak izi sensörleri devreye girecek gibi görünüyor.

Samsung Galaxy S6 ile ilgili haberleri her gün sizlerle paylaşamaya devam edeceğiz. Lütfen aşağıdaki yorum alanından Galaxy S6 için görüşlerinizi bildirin.


CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.