Galaxy S6 edge+

Samsung Galaxy S6 Edge+ incelemesi ile sizlere cep telefonları hakkında güncel fikirlerimizi sunmaya devam ediyoruz. Samsung son zamanlarda en çok konuşulan ve tercih edilen markalardan biri haline geldi ve sürekli başarısını arttırarak piyasada önemli bir yere sahip oldu. Yeni modelleri ile kendinden söz ettiren ve kullanıcıların takdirini de kazanan Samsung; gelecek benim sloganı ile Samsung Galaxy S6 edge+ yeni telefonunu sundu.

Daha büyük ve daha akıllı ekranı ile kusursuz bir görüntü sunan Samsung Galaxy S6 edge+, uygulamalar için elinize tam oturacak yan ekranı da yaptı. Quad HD Super Amoled (518ppi) çift yan ekranı sayesinde gerçekçi bir oyun deneyimi yaşamanızı sağlıyor. Android işletim sistemine sahip olan cihazın metal ve cam birleşimi olarak önce çıkan; 5.1 inç süper AMOLED Quad HD ekran, 1440 x 2560 piksel çözünürlük gibi ekran özellikleri ile de oldukça dikkat çekiyor.

En çok beğenilen ve rakiplerine göre farklı olmasını sağlayan özelliği ise 1,5 kat daha seri çalışan ultra hızlı şarjı sayesinde artık pil derdine bir son veriyor ve kullanıcılarına diledikleri gibi, sınırsız kullanım imkânı sağlıyor. Samsung Galaxy S6 edge ‘yı uyumlu şarj pedine koyarak kablo kullanmadan, kolayca şarj edebilirsiniz. Artık film veya müzik keyfinizin yarıda kesilmesine izin vermeyecek, kaldığınız yerden devam edebileceksiniz.

Samsung Galaxy S6 edge+; beyaz, siyah, gri ve yeşil renk seçenekleri ile şık tasarımı ve kolay kullanımının yanında bütçenizi de yormayacak bir fiyattadır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here