Ana SayfaTeknoloji HaberleriSamsung Galaxy S6 Edge Plus Hakkında İlk Söylentiler

Samsung Galaxy S6 Edge Plus Hakkında İlk Söylentiler

-

Samsung’un yeni tanıtılan amiral gemileri S6 ve S6 Edge başarılı satış rakamları elde etmeye devam ediyor. Artık Samsung neredeyse her ay yeni bir telefon tanıtarak telefon piyasasının merkezinde durmaya devam ediyor.

Samsung’un şu ana kadar üretmiş olduğu en gelişmiş akıllı telefonu olan Galaxy S6 akıllı telefonunudan sonra Samsung yeni bir işe başlamış görünüyor.

Samsung bu aralar üst seviye akıllı telefonlarından olan S6 Edge’nin yeni versiyonu ile haşır neşir halde. Sızıntıların hedefinde ise S6 Edge’nin bir üst modeli olacağı tahmin edilen Samsung Galaxy S6 Edge Plus var. Gelen haberlere göre yeni akıllı telefonun hakkında kesin bilgiler yok.

Gelen bilgilere göre S6 Edge Plus’ ın elranı 5.7 inç büyüklüğünde olacak ve yeni S6 Edge Plus S6 Edge’den farklı olarak RAW desteği de sonunda Samsung’un yeni amiral gemisi Galaxy S6 Edge Plus’da yerini alacak. Bununla birlikte sızdırılan bilgiler haricinde Samsung’un yeni amiral gemileri olan Samsung S6 Edge Plus ve Smsung’un beğenilen serisi Note’un 5. telefonu note 5 akıllı telefonları 2015’in son çeyreğinde kullanıcılar ile buluşacağı eklendi. Bakalım Samsung yakaladığı bu başarıyı devam ettirebilecek mi ?

Bizi Youtube'ta takip et! Süpriz Hediye Kazan!!

Düzenli çekiliş yaparak abonelerimize muhteşem hediyeler dağıtıyoruz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here