Samsung Galaxy S6

Samsung tarafından yayınlanan 3 video ile birlikte Samsung Galaxy S6 ve Samsung Galaxy S6 Edge hakkında detaylı bilgiler verildi. Özellikle Samsung Galaxy S6 Edge’de en çok iletişim kurulan top 5 kişinin belirlenerek özel renklendirilerek telefonun kenarında yer alması dikkatleri çekti.

Bu 5 kişiden size mesaj gibi bildirimler geldiğinde telefonda hoş bir efekt ile durum bildirilirken, bu kişilere erişim de bu sayede kolay bir hale geldi. Bunun yanında Samsung Galaxy S6 ve Samsung Galaxy S6 Edge’de kullanılan alüminyum hakkında açıklamalar yapılan video bu şekilde sonlandırıldı.

Birinci videodaki bu tanıtımın ardından ikinci videoda telefonun donanım özelliklerine yer verildi. 64-bit Exynos 7420 çipin kullanıldığı telefonlarda 3GB DDR4 RAM mevcut. Hızlı şarj özelliğinin de mevcut olduğu modellerde 10 dakikalık bir şarj ile dört saat kullanım sağlanabiliyor.

Samsung Galaxy S6 Antenli Gelecek!    

Üçüncü videoda ise telefonların kamerası üzerinde duruluş durumda. 16 MP arka kamera ve 5 MP ön kamerası ile birlikte yüksek çözünürlüklü fotoğraflar çekmek mümkün. Kamerayı açmak için home tuşuna basmanız yeterli. Lütfen videolara göz atmayı unutmayın.

Samsung Galaxy S6

Samsung Galaxy S6 ve S6 Edge Videoları

https://www.youtube.com/watch?v=R7GSauEZ3pI

Samsung Galaxy S6 ve S6 edge official tanıtım videosu

https://www.youtube.com/watch?v=wRU9CBk20kY

Samsung Galaxy S6 ve S6 edge tanıtım videosu

https://www.youtube.com/watch?v=LgeU-GjHMOk

 

 


CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.