Samsung-Galaxy-S6-review-34-970-80

Samsung Galaxy S6 ve Samsung Galaxy S6 Edge ürünlerinin her ikisi de android yazılıma sahip olması ile bilinmekte ve lollipop yazılımı olarak bilinmekte olan android 5.0.2 olarak sizlere sunulmaktadır. Her ikisi de 3 GB ram desteği ile sunulmuş ve her iki model de 5,1 inç boyutu ile süper amoled ekran olarak insanlara sunulmuştur. Her iki cihaz da 16 Mp kamera çözünürlüğüne sahip olması ile bilinmekte ve birçok özelliği bir biri ile benzerlik göstermektedir.

Farklı yanları inceleyelim;

İki ürün arasındaki farklı yanlara göz atacak olursak Edge modelinde 2600 mAh batarya kullanılmışken S6 modelinde 2550 mAh batarya kullanılmıştır. Edge modeli 142,1×70,1×7 mm boyutlarına sahipken diğer modelimiz 143,4×70.5×6,8 mm boyutlarına sahiptir. Edge modelimiz 132 gram ağırlığa sahip olması ile bilinirken diğer modelimiz 6 gram daha ağır olup toplamda 138 gram olarak sizlere sunulmuştur.

galaxys6

Amoled ekran sayesinde zarif bir görünüm elde edeceksiniz;

Görüntülü konuşma için ideal bir ekran, entegre kamera sistemi ile kaliteli çekimler elde etmek, flash desteği ile aydınlık bir görünüm elde etmek, yüksek bekleme süresi ile uzun süreli konuşma ömrüne sahip olmasını sağlamak mümkündür. Video kaydetme ya da oynatmak için amoled ekran sayesinde zarif görünümler elde etmek mümkün olacaktır.

Fiyat nedir?

Ürün fiyatları Galaxy Edge modelinde 3.000 TL Galaxy S6 modelinde ise 2,500 TL olarak değerlendirilmektedir.

İlginizi çekebilir: Samsung Galaxy S6’yı parçalarına ayırdılar!

Samsung Galaxy S6

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here