Samsung galaxy s6 Edge

Samsung Galaxy S6 ve S6 Edge modeli ha çıktı ha çıkacak derken yeni ve artık neredeyse olması muhtemel görüntüleri teknoloji piyasasında göründü.

Buradaki yazımızda daha önce size Samsung Galaxy S6 modeli için sızıntı görselleri paylaşmıştık. Şimdi ise artık tasarımın kesinleştiğini ve birazdan paylaşacağımız görsellerdeki gibi piyasaya sürüleceğini söyleyebiliriz. Sızıntı resimlere baktığımızda Galaxy S6 Edge modelinin hali hazırda piyasada olan Galaxy Note Edge modeline benzediğini söyleyebiliriz. Sadece ekranı biraz daha küçük ve daha bi elle tutulur hale gelmişe benziyor.

Samsung galaxy s6-s6 edge

Pek çok çıkış tarihi ve ön sipariş tarihi duyduk fakat son olarak her iki telefonun da 1 Mart pazar günü tanıtılacağını söyleyelim. Samsung Galaxy S6’nın özelliklerine tekrar göz atacak olursak;

Samsung galaxy s6-s6 edge

Apple’ın touch ID teknolojisini barındıran parmak izi okuyucusunu biliyoruz. Samsung ise Galaxy S6 modelinde S5’de var olan parmak izi okuyucusunun daha da gelişmiş halini sunacak. Bu seyede Apple Pay ödeme sisteminin android versiyonu olacağını söyleyebiliriz.

2560×1440 çözünürlükte 5.1 inç Super HD ekran kalitesiyle çok net görüntüler sunmayı hedefleyen Samsung, 20 MP kamera ile de benzersiz görüntüler elde etmenizi sağlayacak.

Gelelim Sızıntı görsellere.

 


CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.