Samsung Galaxy S7 Şimdilik En İyi Telefon Seçildi!

Satışa yeni çıkmasına rağmen gelen haberlere bakılırsa Samsung Galaxy S7, her geçen gün değerini gittikçe arttırmaya başlamış…

Samsung Galaxy S7 piyasaya çıktığı günden bu yana yapılan değerlendirmelere bakılırsa, Samsung’un bugüne kadar yaptığı en iyi telefon olarak anılırken bu konuda dergi içeriklerinde  de yerini almaya başladı. Amerika’ da aylık olarak satışa sunulan Consumer Reports dergisi tarafından yapılan değerlendirmede; Samsung Galaxy S7 için övgü dolu sözler söylendi. Samsung tarafından bugüne kadar yapılan en iyi telefon olmasının yanında şu anda dünyada kullanılan akıllı telefonların en iyisi olarak ifade edilen Samsung Galaxy S7 bu değerlendirme ile birlikte hakkında olumlu puanlar toplamayı başardı.

iphone-6s-galaxy-s7

Samsung Galaxy S7 ile yapılan inceleme ve kıyaslamalarda cihazın yüksek performans sunmasının yanı sıra görüntü açısından da son derece kaliteli bir deneyim sunması kullanıcıları ve incelemecileri etkilemiş görülüyor.

Samsung tarafından Galaxy S7 ‘nin piyasaya satışa  sunulmasının ardından özellikle Android telefon üreticilerinin rakibi olan Apple’ın son sürümü iPhone 6S ile karşılaştırmaları yapılan telefonun dünyanın en iyisi olarak ifade edilmesi ile Samsung’un Apple’a karşı üstünlük kurduğunu göstergesi olarak ifade ediliyor.

galaxy-s7-vs-apple-iphone-6s

Samsung ve Apple arasında zaman zaman davalık konular gündeme gelse de şimdilik gündeme Galaxy S7 başarısı düştü. Bu başarıyı gölgelemek için ise Apple, iPhone SE modelini satışa sunmak durumunda kaldı. Tüm bu gelişmelere rağmen Apple özellikle iPhone SE modeli ile tasarım noktasında Samsung’un son modeline göre oldukça geride kalmış durumda görülüyor.

Şimdilik Dünyanın en iyisi olarak lanse edilen Samsung Galaxy S7, Samsun için yeni bir dönemi başlatmış olurken rakipleri açısından bu başarıyı geçecek yeni model akıllı telefonların üretiminin altyapı çalışmalarına çoktan start verilmiş olsa gerek. Aksi takdirde telefon piyasasından silinmeniz an meselesi olur. Bakalım Aplle, iPhone 7 ile çıtayı ne kadar yukarı taşıyabilecek, bekleyip görelim. Şimdilik lider Samsung Galaxy S7!

Samsung galaxy 7 ve iPhone 6S kıyaslama

İki dev karşı karşıya: Galaxy S7 vs iPhone 6S [Karşılaştırma]

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here