Ana Sayfa Teknoloji Haberleri Samsung Galaxy Watch Active 2 Görselleri Paylaşıldı

Samsung Galaxy Watch Active 2 Görselleri Paylaşıldı

Samsung Galaxy Watch Active 2 tasarım detayları ortaya çıktı. İşte Samsung Galaxy Watch Active 2 için paylaşılan yeni görseller ve tasarım detayları.

-

Samsung, akıllı saat pazarında da en iddialı olan markalar arasında yer alıyor. Her ne kadar Apple’ın bu alanda liderliği devam ediyor olsa da Samsung’un da bu konuda iddialı çalışmaları var. Markanın son olarak Samsung Galaxy Watch Active 2 akıllı saat modeliyle pazarda yer alması bekleniyor.

Güncellenmiş bir seri olarak geleceği ve daha iyi özellikler sunacağı düşünülen yeni akıllı saat modeli için önemli bilgilerde gelmeye devam ediyor. Bu kez Samsung Galaxy Watch Active 2 akıllı saat modeli için tasarım detaylarını ortaya koyan görseller paylaşıldı. Görsellerde yer alan detaylar ise saati tam olarak ortaya çıkarmış oldu.

Samsung Galaxy Watch Active 2 Nasıl Bir Saat Olacak?

Paylaşılan yeni görsellere göre beklenenden çok daha iddialı bir akıllı saatle karşı karşıya olacağız. Saatin yine dairesel bir kasa ile geleceğini göreceğiz. Tamamen dairesel kasa tasarımına devam edecek olan akıllı saat, yine kasanın çerçevesinde yer alan bir kapatma tuşuna yer verecek. Bu kez güç tuşunun yanında kırmızı bir çerçeve yer aldığını görmek mümkün olacak.

Kırmızı çerçevenin hemen üzerinde bir dikdörtgen alan kullanıldığını göreceğiz. Bu dikdörtgen alan ise söz konusu akıllı saatlerin geri tuşu olarak konumlandırılan tuşlar arasında yer alacak. Menüler arasında geçiş yapmak ve geriye dönmek için bu kontrol düğmesini kullanmak gerekecek.

Bunun dışında kalp sensörünün yer aldığı arka kapak kısmında biraz daha detaylandırıldığını görmek mümkün olacak. Genel olarak aynı tasarımı korumasını beklediğimiz Samsung Galaxy Watch Active 2 modelinin, 1,5 GB RAM bellek ve 2 farklı versiyonla beraber satışa çıkacağını da ekleyelim.

WİFİ ve LTE versiyonları bulunacak olan akıllı saat, 44 mm ile 40 mm iki farklı kasa boyutu sunacak. Tüm bu detayların Note 10 tanıtımı sırasında kesinlik kazanması bekleniyor. Şimdilik elde edilen bilgiler bu şekilde. Dilerseniz görselleri inceleyebilirsiniz.

25,657BeğenenlerBeğen
57,131TakipçilerTakip Et
987,000AboneAbone Ol

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here