Abone Ol
Ana Sayfa Akıllı Telefon Samsung Galaxy Z Fold 2 5G Basın Görüntüleri Sızdırıldı

Samsung Galaxy Z Fold 2 5G Basın Görüntüleri Sızdırıldı

-

Samsung Galaxy Z Fold 2 5G, şirketin 5 Ağustos’taki çevrimiçi unboxing etkinliği sırasında nihayet resmiyet kazanacak. Tasarım mistik bronz ve mistik siyah olmak üzere tüm ihtişamıyla göz alıyor.

Daha önce sayısız kez söylendiği gibi, iç ekran artık delikli bir selfie kameraya sahip ve bu yüzden artık büyük, garip bir yan çentik yok. Dış ekran da geliştirildi, şimdi kenarlara doğru uzuyor ve orijinal Katlama’daki gibi gülünç büyük üst ve alt çerçevelerle gelmiyor.

Arka kamera çıkıntının tasarımı, aynı etkinlikte de duyurulması gereken Galaxy Note 20‘nin sızdırılmış basın renderlarında gördüğümüze çok benziyor. Ayrıca Mystic Bronze renk Note 20’de de kullanılacak.

Samsung Galaxy Z Fold 2 5G render-3
Mystic Black

Daha önce sızdırılan özelliklere göre, dış ekran 6.23″, iç ekran ise 7.7″ ‘ye yükseldi, her ikisi de elbette Süper AMOLED. İç ekran 120Hz yenileme hızına sahip olacak. Arkadaki üçlü kamera kurulumu 12 MP + 64 MP + 12 MP sensörlerden oluşurken, iç selfie kamerasının 10 MP olduğu söyleniyor. Depolama kapasitesi 512 GB olacak ve 5G desteği yerleşik olarak geliyor. Toplam pil kapasitesi 4,356 mAh ve 15W kablosuz şarjı destekleyecek.

Samsung Galaxy Z Fold 2 5G render-2
Mystic Black

Fiyatlandırma söylentileri de çok karışık ve henüz net değil. Bazıları Z Fold 2 5G‘nin selefinden daha ucuz olacağını, bazıları ise ilk nesil ürünle neredeyse aynı fiyata sahip olacağını öngörüyor. (Yaklaşık 2000 $). Birkaç kısa gün içinde emin olacağız, bu yüzden bizi takip etmeye devam edin.

Samsung Galaxy Z Fold 2 5G render-1
Mystic Bronze

Ayrıca bkz: Katlanabilir Telefonlar 2020

Katlanabilir telefonlar hala son kullanıcı için biraz lüx kalıyor. Hem fiyatı hem de futuristik tasarımı ile kullanıcılar henüz bu modellere sıcak bakamıyor. Peki siz ne düşünüyorsunuz?

Bizi Youtube'ta takip et!

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Nokia C3 Geekbench’te Göründü

Birkaç gün önce, Geekbench üzerinde bilinmeyen bir Nokia cihazı görüldü, şimdi Nokia C3 olduğunu biliyoruz, çünkü artık elimizde benchmark veritabanında adı onaylayan...

Instagram Nasıl Dondurulur?

Instagram dondurma, güzel bir ayrıcalık. Ayrıcalık demek ilk etapta size farklı gelebilir. Ama işin aslı tam olarak bu. Bunu eskiye dönerek açıklayacağım.

Samsung Galaxy Z Fold 2 5G Basın Görüntüleri Sızdırıldı

Samsung Galaxy Z Fold 2 5G, şirketin 5 Ağustos'taki çevrimiçi unboxing etkinliği sırasında nihayet resmiyet kazanacak. Tasarım mistik bronz ve mistik siyah...

Torrent Oyun İndirmek Bilgisayarınıza Zarar Verir mi?

Torrent oyun indirmek, adeta korsan oyun sektörünün kilit noktası. Torrent yaygınlaşmadan önce de oyunların korsan versiyonları indirmeye açılıyordu ama oyunu indirmek ayrı...

Vivo S7 5G’nin Teknik Detayları Ortaya Çıktı!

Vivo, 3 Ağustos'ta Vivo S7 5G akıllı telefonunu tanıtacak. Dün, telefonun ön ve arka tasarımını ortaya çıkaran görüntü, Vivo S7 5G'nin çift...