Samsung Gear S3 artık Türkiye’de. Bir yıl aradan sonra 2. versiyonu olan akıllı saat modellerini tanıttı ve buradaki incelememizde sizlere tüm detayları ve yorumları aktarmıştık. Gear s3’te bir önceki modele göre daha göze çarpan özellikler mevcut.

Örneğin dahili GPS alıcısı. Samsung’un son akıllı giyilebilir modeli, en azından üçüncü taraf uygulama desteği açısından daha iyi hale gelecek. Bu arada Eğer bir Gear S3 sahibiyseniz ya da almayı düşümüyorsanız. Sizler için en iyi Gear S3 uygulama listesini hazırladık.

Speedometer for Gear

1. Speedometer for Gear

Samsung dün, GPS’yi kullanarak hızınızı gerçek zamanlı olarak takip eden Gear S3 için resmi bir hız ölçer uygulaması başlattı. Uygulama, en yüksek hızlarınıza uygun grafikleri içerir ve seyahatlerinizin uzaklık ve sürelerini kaydeder.

Tabii ki, uygulama, açık hava etkinlikleri sırasında kullanılmak üzere tasarlandı, çünkü GPS sinyal kullanılabilirliğine büyük ölçüde bağımlı ve 6 mph’den (10 kmh) daha düşük hızları ölçerken tamamen doğru olmayabilir. Muhtemelen bunu ofisteki veya evinizdeki faaliyetinizi ölçmek için kullanmayacaksınız, bu yüzden sorun olmaz.

Hız ölçeri, elektrik tasarrufu yapmak için ya da 30 dakika hareketsiz kaldıktan sonra (aynı nedenle) 3 saat sürekli kullandıktan sonra duracaktır.

Sleep As Android Gear s3

2. Sleep As Android

Uyku döngüsü izleme özelliğine sahip en iyi alarm saati uygulamalardan biri, tamamlayıcı uygulaması sayesinde Gear S3’ün beğenisine sunulmuştur. Sabahın erken saatlerinde uyanmaktan nefret ediyorsanız, o zaman bu sizin için güzel bir uygulama olacaktır! Android’in “Akıllı Uyandırma” özelliği uykuda olduğu gibi, sihirli karmaşık makine öğrenme algoritmalarını kullanarak bir alarm tetiklemek ve sizi nazikçe uyandırmak için doğru anı bulacaktır.

Uyku modu, gecede yatakta olan hareketinizi doğrudan uyku fazınızla ilişkili olarak izleyebildiğinden. Bu şekilde, uygulamanın, derin veya hafif bir uyku aşamasında olup olmadığınızı söyleyebileceğini ve yukarıda bahsedilen “Akıllı uyandırma” özelliğini kullandığını söyleyebiliriz.

Daha da iyisi, smartwatch tamamlayıcı uygulaması, telefonunuzla sizinle yatmak zorunda kalacağınız anlamına geliyor! Tamamlayıcı uygulama, alarmı saatten doğrudan erteleme / kapatma imkanı da verir; bu da hoş bir özelliktir.

Glympse gear s3 uygulama

3. Glympse

Konumunuzu gerçek zamanlı olarak başkalarıyla paylaşmanız için yararlı bir uygulama. Geç kaldığınız saatlerde sizi bekleyenler için tam olarak nerede olduğunuzu açıklamaya can atan bu durumlar için ideal. Yerinizi konumunuzu yalnızca akıllı gözlemcinizden kimin beklediğini öğrenin! Glympse ücretsizdir ve şimdi Gear S3‘ün yerleşik GPS özelliği sayesinde bağımsız modda mükemmel bir şekilde çalışır. Kayıt olmanız bile gerekmiyor!

General Mobile GM 5 Alınır mı?

Gear s3 White Light

4. White Light

Basit bir beyaz ışık – Fener, açıldığında, uygulama saatinizin yüzünü beyaza döndürür ve parlaklığı yükseltir. Bazılarının pek hoşuna gitmese de bazıları için de beğenilen bir özellik olabiliyor. Ancak hayatınıza ne gibi farklılık katacağını tam olarak söyleyemeyeceğiz. En büyük avantajı karanlıkta kolay bir görünüm sağlaması.

Here WeGo Gear S3

5. Here WeGo

Yeni Here WeGo navigasyon uygulaması, Gear S3 için piyasaya çıktı. Tek başına bir uygulamadır; yani, çalışmak için telefonunuzdaki Here uygulamasına senkronize edilmek zorunda değildir, ancak haritaların önceden önbelleğe alınması gerekir.

Burada WeGo, ulaşım yöntemine göre rotalar planlamanıza izin verir, verinizi daha sonradan kolayca erişebilmeniz için önbelleğe alır ve yeni akıllı saatiniz için harika bir navigasyon uygulamasıdır. Daha sonraları Gear S2‘ye de gelecek olan uygulama şu an sadece yeni Gear S3‘de mevcut.

Find My Car uygulaması

6. Find My Car

Park ettiğiniz yeri hatırlayamadığınız zamanlar için süper faydalı bir uygulama. Aracımı Bul sizi Gear S3 dahili GPS ile bulabilir ve otomobilinizden ne kadar uzakta olduğunu gösterir. Ayrıca, en derin ormanda park ederken, bulunduğunuz yer hakkında daha fazla bilgi içeren bir sesli not bırakabilirsiniz.

Calculator Gear S3

7. Calculator

Samsung‘un Gear için hesaplama uygulaması şu anda bizim en sevdiğim şey. Bununla ilgili söyleyecek çok şey yok. Bu bir hesap makinası, işlevsel ve smartwatch’ınız için mükemmel bir uygulamadır.

Tek şikayetimiz, uygulamanın nispeten küçük düğmeleriyle ilgili olacak; bu düğmeler, hızlı bir şekilde birbirini hesaplama yapacak kadar büyük değil. Hesap Makinesi, her Gear S3 sahibi için mutlaka bulunması gereken bir uygulama.

Uber Gear S3 uygulaması

8. Uber

Bilekten Uber arabalarını isteyin. Tereyağından kıl çeker gibi! Ana uygulamayı, onun akıllı gözlemcisi arkadaşınızı kurduktan ve giriş yaptığınızda, hemen Dişli elbisenizden süratle dolaşmaya hazır olursunuz!

Hextris Gear S3

9. Hextris

Hextris’te Gear S3‘ünüzün çerçevesini kullanarak bir altıgen döndürürsünüz. Amacınız tüm oyun alanını bloklarla doldurmaktan kaçınırken, renkli blokları altıgen kenarlarına yığmak, üçlü kümeler halinde onları yok etmektir. Hextris eğlenceli küçük bir oyun ve Samsung Gear S3 üzerinde çok iyi çalışıyor. Her Gear S3 sahibi için olmasa da pek çoğu bu oyundan hoşnut kalacaktır.

Gear S3 için Fruit Ninja Plus

10. Fruit Ninja Plus

Klasik meyve taslama oyunu garip bir şekilde zorlu ve biraz küçük 1.3 inçlik bir ekranda oynamak eğlenceli gibi görünse de bazıları farklı düşünebilir. Zaman kaybı için kullanılan bir oyun da olabilir.


CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here