Samsung’un yaptığı son açıklamada uzun süredir beklenilen özelliğin geleceği duyuruldu.

Samsung cihazlarına iOS desteği sunacak denildiğinde bazı kullanıcılar eleştirirken bazı kullanıcılar ise olumlu yaklaşım göstermişti.

Samsung Gear içinbu beklendi artık gerçek oldu. Samsung‘un yaptığı açıklama ile yeni akıllı saatler artım tüm Android ve iOS işletim sistemleri ile uyumlu bir şekilde çalışacak. Bu açıklamanın üstüne giyilebilir teknoloji alanında Samsung Gear kullanıcıları iki ayrı platformda cihazlarını çalıştırabilecekler.

Sınırlar Kalkıyor!

Samsung tarafından sunulan saatler Android için destek verecek bir şekilde piyasaya çıkmıştı. Ancak Samsung’un açıklamasından sonra anlıyoruzki yeni nesil saatler artık iOS desteği ile gelecek. Bu özellik çok büyük bir avantaj olarak görülmekte.

samsung-iphone-destegi-sunacak

Gear S2 iOS Beta Başlıyor

Gear S2 iOs Beta ile beraber Samsung, beta programının resmi bir şekilde başlatıldığını duyurdu. Programa dahil olabilmek için en düşük iOS 8.4 sürümünü kullanmamız gerekiyor.

Gear S2 artık iOS Beta ile beraber ilk kez iOS üzerinden deneyim yaşatacak. Samsung’un sağladığı bu hizmet çok önemli bir adım diyebiliriz. İlerleyen zamanlarda resmi olarak tüm kullanıcılara sunulacak.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here