Samsung Galaxy S6 gecikecek.
Galaxy j, s6 dan önce gelecek.

Samsung firması dokunmatik telefon ve akıllı telefon alanında oldukça uzmanlaşmıştır. Kullanıcılar bu marka telefonları severek kullanmaktadırlar. Samsung S serisinde bir çığır aşmıştır ama S5 den sonra S6 üretimine geçmeyeceğini ve bunun yerine Samsung Galaxy J isimli telefona yoğunlaşacağını belirtti.

Bununla birlikte S6 telefonun gecikeceğini söylemek mümkündür. Samsung S serisi kullanıcıların merakla beklediği ve severek kullandığı bir seri olduğunu söylemek mümkündür. Bu nedenle kullanıcıların üzüleceğini de söylemek mümkündür. Ama Samsung firması kullanıcılarını mahrum etmeyeceğini belirtmekle beraber, bu serinin yanı sıra Galaxy J serisine ağırlık verecek ve bu telefon S serisinin yokluğunu aratmayacaktır.

Samsung Galaxy J, S6’dan Önce Gelecek

Samsung firması bu telefonu geçtiğimiz yıllarda ilk önce Japonya’ya sürmüştü fakat şu an tüm ülkelerde yaygın olarak kullanılmaktadır. Telefon 5 inç ekrana sahip olmakla beraber, süper Amoled ekran, 2.26 Ghz snapdragon işlemci, 3 Gb bellek, 13.2 mega pixel kamera, 32 gb dahili hafıza gibi özellikleri bünyesinde taşımaktadır. Akıllı telefon dünyasında işlemci farkıyla bir adım önde olan anlaşıldı. Yapılan açıklamalara göre videonun 8. Saniyesinde görülen seri numaranın bu cihaza ait olduğu belirtildi.

Bu cihaz bu özellikleri ile Galaxy S serisinin yokluğunu aratmayacak ve akıllı telefon dünyasında tanınacağı da kesin bir şey. Tüm bunlar bir yana, merakla beklenen S6 akıllı cihaz ise, önümüzdeki aylarda geleceği açıklandı. Fakat bu cihazdan önce raflarda Galaxy J yerini alacak ve firma bu cihaza ağırlık verecek.


CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.