Galaxy S4 Wi-Fi Sorunu

Samsung’un kaptan gemisi Galaxy serisinin S4 Mini versiyonu orta düzey bir kullanım için oldukça ideal. Performans ölçütleri piyasaya göre oldukça yüksek bir cihaz ve şık olduğu kadar genişleyen akıllı telefonlara göre ufak boyutlarda. 4.3’’ bir AMOLED ekrana sahip olan S4 Mini 960*540 piksel bir çözünürlüğe sahip.

Samsung Galaxy S4 Mini 1.7 Ghz hıza sahip çift işlemcisiyle standartların üzerinde bir performans vadediyor. 1.5 Gb belleğe sahip olan akıllı telefon oyun ve uygulama kullanımlarınızı üst seviyelere çıkarmak için tasarlanmış. Şık bir duruşunun yanında ufak boyutlarıyla dikkat çekiyor. Ayrıca 8 mega piksel bir arka kamerası ile 1.9 mega piksel bir ön kameraya sahip.

Samsung S4 Mini klasik olarak 8 Gb depolama alanıyla satışa çıkıyor. Ancak Micro SD kart desteği ile arttırmak mümkün kılınmış. Sadece 107 Gram ağırlığında olan S4 Mini ufak ve hafif yapısının yanında klasik Samsung çizgileriyle oldukça ideal bir telefon. 780 TL fiyatına göre yüksek bir performans çizgisine sahip olan Samsung Galaxy S4 Mini sizin olmak için bekliyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here