Ana Sayfa Akıllı Telefon Samsung One UI Arayüzü Alacak Telefonlar

Samsung One UI Arayüzü Alacak Telefonlar

Samsung Geliştiriciler Konferansı 2018'de açıklanan One UI arayüzüne sahip olacak telefonların ismi giderek netlik kazanıyor

-

Samsung, 2018 Geliştirici Konferansı sırasında yepyeni bir arayüz olan One UI‘yi duyurduktan sonra, birçok Samsung akıllı telefon kullanıcısı hangi telelonların bu arayüzü alacağını merak etmeye başladı.

Koreli geliştirici ekiplerin yayınlamış olduğu ön raporda Galaxy Note 8‘in, en azından Samsung’un en yeni ve en iyi sürümünü alacağı ifade edilmiştir.

Yayınlanan rapora göre, geliştiriciler derleme numarası N950FXXU5DRK4 olan bir bir yazılım üzerinde çalışıyorlar. Yapım numarasındaki son dört harf, Android işletim sisteminin sürümünü gösterir. Note 8‘in mevcut derleme numarası CRxx ile sona eriyor ve “CAndroid Oreo‘yu temsil ediyor. Bu nedenle, “D” nin Android Pie sürümüne atıfta bulunmasının mantıklı olduğu düşünülüyor.

Samsung One UI Arayüzü Alacak Telefonlar Netlik Kazanıyor

Her zaman mevcut yazılıma getirilen yeni güncellemeler telefonu yükseltecek özellikler içermektedir. Söz konusu Note 8 modeli olunca ve bir yıllık kısa bir geçmişi göz önünde bulundurulursa, Anroid Pie tabanlı One UI Güncellemesini alması muhtemel olmalıdır.

Yaptığı sızıntı haberleriyle ün yapan “Ice Universe” den gelen bir tweet, Galaxy S8 ve S8 + geliştirilen bir güncellemenin One UI alacağını iddia etmektedir.

 

KaynakGsmArena
25,780BeğenenlerBeğen
57,900TakipçilerTakip Et
987,000AboneAbone Ol

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here