Ana Sayfa Teknoloji Haberleri Samsung Sürpriz Bir Etkinlik Davetiyesi Paylaştı

Samsung Sürpriz Bir Etkinlik Davetiyesi Paylaştı

Samsung 11 Ekim tarihinde sürpriz etkinlikler düzenleyecek. Yeni bir telefon ya da yeni bir tablet tanıtması beklenen markanın, sürprizlerinin neler olacağı belli mi? Resmi açıklamalar neler?

-

Android akıllı telefonlarının lideri konumunda olan Samsung, bu yıl düzenleyeceği etkinlikleri bir bir gerçekleştirdi. Galaxy S9 akıllı telefonlarının tanıtılması, hemen sonrasında geçtiğimiz ay gelen Note 9 akıllı telefonları derken yeni modeller ortaya çıktı. Fakat markanın sürprizleri de bitmek bilmeyecek gibi gözüküyor. Bugün ortaya çıkan davetiyeler, sürpriz bir etkinliğin daha geleceğini gösteriyor.

Çok kısa bir süre önce paylaşılan “4x fun” davetiyesiyle beraber yeni cihazların tanıtılacağı açıklandı. 11 Ekim tarihinde yapılacak olan özel etkinlikle beraber hangi cihazların tanıtılacağı ise soru işareti. Buna karşın Samsung tarafından sunulacak olan cihazların neler olacağı konusunda da tahminler var.

Samsung 4x fun Etkinliğinde Neler Göreceğiz?

Paylaşılan bilgiler oldukça sınırlı. Sadece 4x fun sloganının yer aldığı bir davetiyenin ortaya çıktığını söyleyebiliriz. Davetiye üzerinde yer alan bilgilerde tanıtımların 11 Ekim tarihinde yapılacağı ve Samsung sitesi üzerinden resmi olarak canlı yayın yapılacağı da belirtiliyor.

Tanıtılacak cihazların neler olacağı ise belli değil. Bir katlanabilir akıllı telefon beklentisi var. Xcover 4 telefonlarının katlanabilir yeni bir versiyonu ortaya çıkabilir. 4x fun sloganının nedeninin de bu olduğu belirtiliyor.

Samsung

Bunun dışında uzun süredir konuşulan Galaxy J6 Plus ve Galaxy J4 Plus akıllı telefonlarının tanıtılması da mümkün olabilir. Akıllı telefon kısmında son ihtimal ise çok kısa bir süre önce ortaya çıkan Galaxy A7 (2018) akıllı telefonları. Orta segment yeni amiral gemisi akıllı telefonlarda tanıtıma çıkabilir.

Etkinlikte tanıtılacak olan ürünlerin kesin olarak akıllı telefon olacağından da söz edilmiyor. Samsung yeni tablet modellerini de tanıtabilir. Tüm bunlar için önümüzdeki ayı beklemek gerekiyor. Markanın sürpriz etkinliği için bilgiler gelecek olursa, sitemizden bu bilgilere yer veremeye devam edeceğiz. Yeni cihazlar için şimdilik bilgiler sınırlı.

25,760BeğenenlerBeğen
57,851TakipçilerTakip Et
987,000AboneAbone Ol

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here