Samsung Wireless Charger Duo

Samsung’un özel etkinliği sonunda düzenlendi. Birçok yeni seri ürünün tanıtıldığı etkinlik kapsamında en çok dikkat çeken ürünler ise Galaxy Note 9 ve Galaxy Watch akıllı saatleri oldu. Ana ürünlerin dışında merakla beklenen aksesuarları da tanıtan marka, son olarak Samsung Wireless Charger Duo cihazını tanıttı.

Daha öncede paylaştığımız ve görselleri ile tasarımı ortaya çıkan kablosuz şarj cihazlarının, tanıtımla beraber beklentileri karşıladığını da söylemek gerekiyor. Yeni kablosuz şarj cihazının özelliklerine ve fark yaratan sistemlerine bakalım.

Samsung Wireless Charger Duo Özellikleri Nasıl?

Etkinlik kapsamında tanıtımın çok sınırlı kaldığını belirtelim. Yani bu etkinlikle beraber Samsung Wireless Charger Duo cihazının tüm özellikleri ortaya çıkmış değil. Etkinlikte cihaz sadece duyurulmuş ve bazı özellikleri de paylaşılmış oldu.

Paylaşılan bilgilere göre yeni seri çoklu şarj desteğine sahip olacak. Bu demek oluyor ki bir yandan Galaxy akıllı telefonlarınızı şarj ederken bir yandan da Galaxy Watch akıllı saatlerini şarj edebileceksiniz. Çoklu şarj desteğinin geleceğinden neredeyse eminiz. Zaten tanıtım görsellerinde de birkaç farklı cihazın aynı anda şarj edildiği gösteriliyor. Hatta tanıtım sırasında yeni S-Pen serisinin de Samsung Wireless Charger Duo ile şarj edildiğini gördük.

Samsung Wireless Charger Duo

Kablosuz şarj cihazının teknik kısımda verileri ise çok detaylı olarak paylaşılmadı. Şarj desteği nasıl olacak ya da 7.5 W değerini görüp görmeyeceğimiz kesin değil. Bunlar için seri hakkında daha fazla bilgi paylaşılmasını bekliyoruz. Şimdilik yeni serinin özellikleri ve çıkış tarihi bilgileri dediğimiz gibi oldukça sınırlı kaldı. Sadece bu modelin kesin olarak geleceğini biliyoruz.

Yeni seri hakkında daha detaylı tanıtımın ne zaman yapılacağı da bilinmiyor. Muhtemelen başka bir etkinlikte Samsung Wireless Charger Duo cihazı tam olarak tanıtılacak ya da satışa çıkmadan önce bilgileri paylaşılacaktır. Fiyat ve çıkış tarihi gibi bilgilerin gelmesinin ardından, yeni bilgilere göre yazımızı güncelleyeceğiz. Şimdilik elde ettiğimiz, daha doğrusu Samsung tarafından paylaşılan bilgiler bu kadar ile sınırlı kaldı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here