Ana Sayfa Teknoloji Haberleri Samsung Wireless Charging Trio Piyasaya Sürüldü!

Samsung Wireless Charging Trio Piyasaya Sürüldü!

Samsung, iki yeni şarj cihazı piyasaya sürdü. Bu şarj cihazları oldukça kullanışlı çünkü aynı anda üç cihazı şarj edebilme özelliğine sahip.

-

Samsung kendi ülkesinde iki yeni şarj cihazı piyasaya sürdü. Cihazlar ilk olarak geçen ay tanıtılmıştı fakat şimdi göz kamaştırıcı tasarımlarıyla piyasada yerini aldı.

Samsung Wireless Charging Trio

Samsung Wireless Charging Trio, 2018’de piyasaya sürülen Wireless Charing Duo’nun kardeşi. Adından da anlaşılacağı gibi, Wireless Charging Trio aynı anda en fazla üç farklı cihazı çalıştırabiliyor.

Ped, dikdörtgen bir şekle sahip ve bir tarafında Galaxy Watch3’ün tam olarak sığacağı yuvarlak bir kesik var. Şarj pedi, Qi şarj standardını kullanıyor. Altı şarj bobini yardımıyla Samsung’un yeni kablosuz şarj cihazı aynı anda üç cihaza kadar şarj edebiliyor.

9W hızlı kablosuz şarjı ve 5W normal kablosuz şarjı destekliyor. Uyumlu bir iPhone’u hızlı bir şekilde şarj etmek için 7,5 W Qi kablosuz şarj işlevini de kullanabilirsiniz.

Şarj kartında üç farklı LED ışığı ve Galaxy akıllı saati şarj edebilen özel bir manyetik stand bulunuyor. Siyah ve beyaz renklerde satışa sunulan cihaz bir USB-C kablosuyla birlikte geliyor. Şarj cihazının fiyatı yaklaşık 84 dolar.

PD Güç Bankası 20.000 mAh

Öte yandan, PD güç bankası 20.000 mAh kapasiteye sahip ve üç USB girişi içeriyor. Bağlantı noktaları, bir USB Tip-A ve iki USB Tip-C bağlantı noktası bulunduruyor.

Böylelikle aynı anda üç cihazı şarj edebiliyor ve uyumlu akıllı telefon, tablet ve diğer ürünleri hızlı bir şekilde şarj edebilmenize imkan sağlıyor. Güç bankası 25W hızlı şarjı destekliyor ve yalnızca koyu gri renk seçeneğine sahip. 20.000mAh PD güç bankası yaklaşık 65 dolar fiyat etiketine sahip.

Bizi Youtube'ta takip et! Süpriz Hediye Kazan!!

Düzenli çekiliş yaparak abonelerimize muhteşem hediyeler dağıtıyoruz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

En İyi Grafiklere Sahip Bilgisayar Oyunları 2020

Video oyun endüstrisi her geçen yıl gelişmeye devam ediyor. Bazı oyunlar var ki; bu anlamdaki başarıları ile, neredeyse bir oyunun içinde olduğumuzu...

2020’nin En İyi Android Yarış Oyunları

Repulze (6.39 TL) Repulze, hızlı yarışçıların ötesindeki bir bilim kurguyla, heyecanı doruklara çıkarıyor. Yarışlardaki...

En iyi RPG Oyunları

Bilgisayar için en iyi RPG oyunları nelerdir? Bu soruya o kadar kolay cevap vermek imkansız. Özellikle de saatlerce başından kalkmayacağınız RPG oyunlarını belirlemek, devasa...

PUBG Alternatifi En İyi Battle Royale Oyunları

PUBG oyunundan sıkıldınız ya da en iyi PUBG alternatifi oyunlar neler diye düşünüyorsanız, sizler için yeni bir liste oluşturduk. PUBG alternatifi en...

Red Hat Enterprise Linux RHEL 8.3 Geliyor – İşte Yenilikler

Red Hat Enterprise Linux (RHEL) 8.3'ün beta sürümünü 3 ay önce yayınlanmıştı. Şimdi ise Red Hat ekibi şimdi RHEL 8 platformunun RHEL...