2015 yılında Samsung’un piyasaya sunduğu Galaxy A3, Galaxy A5 ve Galaxy A7 yenilenmiş versiyonları ile tekrar piyasaya geliyor.

Samsung artık klasikleşmiş bir huy edinerek yenileme işlemine gidiyor. Galaxy A3, Galaxy A5 ve Galaxy A7 modellerini yeniliğe götürüyor. Şirket en son 2015 yılında piyasaya sunduğu model cihazları için güncelleme zamanı geldiğini düşünürken yeni nesil modellerinide piyasaya sürecek ve kullanıcıların ilgi göstermesini bekliyor.

Tasarımlar Değişecek!

Orta seviye olan cihazlar yenilenme yoluna giderken Galaxy A3, Galaxy A5 ve Galaxy A7 model cihazlar yenilenecek ve tasarım bakımından da ciddi değişiklikler yapılacak. Metal ve cam karışımından oluşan tasarımlar daha farklı model telefonları ortaya çıkarıyor. İlk modelleri oldukça fazla ilgi ve beğeni toplamıştı.

2017 Versiyonları Geliyor!

Galaxy A3, Galaxy A5 ve Galaxy A7 cihazları için 2017 model versiyonları piyasada yerini alacak. Samsung 2016 yılı sonlarına doğru tanıtımlarını yapacak fakat cihazların satışı 2017 de gerçekleşecek. Bundan dolayı 2017 yılı gelmeden tanıtımlara başlanılacak.

Bakalım yeni telefon modelleri içerisinde yer alması beklenilen önemli özellikleri paylaşıldı. Özellikle belirtmekte fayda varki hızlı şarj teknolojisi ve parmak izi okuyucusu bulunacağı düşünülüyor. Ayrıca Exynos 7880 işlemci ve 3GB bellek gibi donanımlarda A5 modelinde olacağı iddialar arasında yer alıyor.

Cihazların 2017 yılı içerisinde hangi ayda satışa sunulacağı hakkında şuan için bir bilgi bulunmuyor. Ancak önümüzdeki günlerde daha fazla bilgi gelecektir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here