Ana Sayfa Akıllı Telefon Samsung Yenilenmiş Kablosuz Kulaklıkları Tanıtabilir

Samsung Yenilenmiş Kablosuz Kulaklıkları Tanıtabilir

Samsung kablosuz kulaklıkları için yenileme yapmakta kararlı. Markanın yeni kulaklıklarında nasıl özellikler yer alacak. Kulaklıkların tanıtımı ne zaman yapılacak? İşte detaylarıyla Samsung kablosuz kulaklıkları.

-

En iddialı telefon modellerinden biri olan Galaxy Note serisinin yenilenmesi için geri sayım başladı. Kısa bir süre sonra Samsung’un yeni akıllı telefon modellerini tanıtıma çıkardığını göreceğiz. Markanın bu noktada tanıtımı yapmasını beklediğimiz yeni akıllı telefonu Galaxy Note 10 modeli olacak.

Bir yandan yeni amiral gemisi akıllı telefonları için tanıtım beklenirken, bir yandan ise bu modelle beraber tanıtılacak olan aksesuar modelleri de merak edilmeye başlandı. Samsung’un yeni bir akıllı saat tanıtımı yapacağını artık biliyoruz ancak markanın sürprizleri bununla sınırlı kalmayacak.

Bunun dışında bir de yeni bir kablosuz kulaklık modelinin gelmesi bekleniyor. Yeni kablosuz kulaklık modellerinde nasıl özelliklerin bulunacağı konusunda ise çok fazla detay yok.

Samsung Kulaklıklar Geliyor

İddialara göre markanın yeni kulaklık modelinde kablosuz özelliğini öne çıkaracak oynamalar yapılacak. Kulaklık modellerinin içerisinde yeni bir çip kullanılacağı ve bu çipler sayesinde kulaklık ile telefon arasında çok hızlı eşleştirme gerçekleşebileceği belirtiliyor.

Oldukça hızlı eşleştirme sistemi sunacak olan yeni kulaklık modelinin Note 10 modeline de tam uyumlu olması bekleniyor. Muhtemelen AKG ile ortaklaşa olarak hazırlanan kulaklıkları göreceğiz. Bu kulaklık modelinde teknik açıdan nasıl değişikliklerin yapılacağı kısmında ise kesin bilgileri elde etmek mümkün olmadı. Bunun için firmanın yapacağı tanıtımın önemi oldukça büyük.

Samsung

Tam anlamıyla kablosuz bir kulaklık modeli sunulmasını sağlayacak olan yeni modelin ne zaman tanıtılacağı konusunda da bilgiler var. Aslında baştan beri söylediğimiz gibi bu modelin Note 10 lansmanında yani 7 Ağustos tarihinde gelmesi bekleniyor.

Lansman sonrasında yeni akıllı telefonlar için nasıl bir aksesuar artısının sunulacağını göreceğiz. Yapılan tanıtım sonrasında model ile ilgili tüm detaylara sitemizden yer vereceğiz. Şimdilik bilgiler bunlar ile sınırlı. Yeni bir gelişme olduğu zaman sitemizde bulabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Samsung Galaxy Z Flip – Fiyatı ve Özellikleri

Galaxy Z Flip, 11 Şubat'ta Samsung'un Galaxy S20 serisinin yanında ikinci katlanabilir telefon olarak tanıtılacak. Kasım 2019'da açıklanan Motorola Razr 2019 gibi...

En İyi Realme Telefonlar 2020

En iyi Realme telefonlar, bir bir ülkemizde de satışa çıkmaya başladı. Çok kısa bir süre sonra en iyi Realme telefonlar, ülkemizde de...

En İyi Google Telefonlar 2020

En iyi Google telefonlar, her ne kadar ülkemizde doğrudan satılmıyor olsa da özellikleriyle rakip amiral gemisi akıllı telefonlarla boy ölçüşebiliyor. En iyi...

Nubia Red Magic 5G, 3C Sertifikasını Aldı!

Geçmiş raporlar Nubia'nın 5G özellikli yeni bir Red Magic oyun akıllı telefonu üzerinde çalıştığını ortaya koydu. Chinee firması akıllı telefonun lansman tarihini...

Oneplus 8 Pro Teknik Özellikleri Sızdırıldı!

Birkaç gün önce web'e giren OnePlus 8 Pro'nun render görüntülerini takiben, bu akıllı telefonun ekran yenileme hızı seçeneklerini gösteren yeni bir uygulamalı...