Yaz sıcaklarının artmasıyla beraber ısınan elektronik aletler tehlike saçıyor, geçtiğimiz günlerde İstanbul’da Samsung cihaz patlamasından çok geçmişken bugün yeni bir Samsung haberi daha geldi.

Gelen haberlere göre Türkiye Alanya şehrinde Saray Mahallesinde oturan Ece Gülbahçe adlı kullanıcı sabah saat 08.00 sularında işe gidiyordu, Ece Gülbahçe işyerine vardığında telefonu çaldı ve konuşmaya başladı, tam konuşma esnasında ise telefon Ece Gülbahçe adlı kullanıcının elinde patladı.

ece cep telefonu

Telefon patlama esnasında alev aldı.

Genç kız telefonu elinde patladığını ve aniden alev aldığını açıkladı, hastanede çalışmasından dolayı hemen müdahale yapılan genç kız boynundan ve elinden yaralandı, genç kız hastanede tedavasi bittikten sonra emniyet müdürlüğüne giderek Samsung hakkında suç duyurusunda bulundu.

ece

Samsung galaxy S3 kod adına sahip cihazı kullanan Ece Gülbahçe şu açıklamalarda bulundu, “İş yerimin önünde arkadaşımla konuştuktan sonra cep telefonunu kapattım. Elimdeki telefon bir anda alev alıp patladı. Telefonumu alalı daha 1 yıl oldu. Faturalı ve orijinal bir telefon nasıl bu hale gelebilir? Üretici firmadan şikayetçiyim” açıklamalarında bulundu.

Küresel Akıllı Telefon Dağıtımı İlk Çeyrekte 267 Milyon Arttı

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here