galaxy s9

Genellikle, Samsung, Mart ayında Mobil Dünya Kongresi’nde (MWC) Galaxy S serisini günceller ancak en yeni söylentilere göre, Galaxy S9 önümüzdeki yılın başlarında duyurulabilir. Yeni bir söylentiye göre, Samsung’un Galaxy S9’u geleneksel zaman çerçevesinden önce, muhtemelen Tüketici Elektroniği Fuarı’nda (CES) 2018’de veya Mobil Dünya Kongresi 2018’in başlamasından birkaç hafta önce duyurması bekleniyor.

Söylenti, sözde cihazın, iPhone X ile tanıtılan yüz tanıma özelliği de dahil olmak üzere çeşitli geliştirmelerle birlikte geleceğini belirtmeye devam ediyor. FaceID özelliği, iPhone X’de kusursuz değil ve Samsung bu sefer Apple’ı geçmek istiyorsa, bunu iyileştirmek ve daha iyi hale getirmek için çok çalışmak zorunda. Ayrıca, cihazın Snapdragon 845 SoC da dahil olmak üzere gelişmiş kamera özellikleri ve üst düzey özellikleri ile birlikte gelmesi bekleniyor.

Geçmişteki söylentiler, Koreli şirketin gelecek yıl Galaxy S9 ‘Mini’ de dahil olmak üzere üç yeni Galaxy S9 cihazı başlatmayı planladığını öne sürüyor. Minyatür versiyonun, orta bütçeli pazar segmentine giriş seviyesine hitap edebilmek için özellikleri kısaltılmış ve bütçeye uygun fiyat etiketi ile birlikte gelmesi bekleniyor.

Koreli şirketin kendisinden resmi bir onay alınmadığı için bu söylentilerin doğruluğu henüz kanıtlanmış değil.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here