Ana Sayfa Teknoloji Haberleri Samsung'da SSD Yatırımı!

Samsung’da SSD Yatırımı!

-

SSD için Samsung tarafından yatırımların artacağı açıklandı. Piyasada Samsung önümüzdeki tarihlerde lider konumuna gelebilir.

Mobil ve teknolojik cihazlar ile ilgili yatırımlarla sektörde yer edinen ve oldukça iddialı olan Samsung son atağı olarak depolama alanı olarak belirtilen SSD teknolojisine de el attı. Bu yönde büyük yatırımlar yapacağı söz konusu. Samsung tarafından onaylanan bu karar ileri tarihlerde Samsung’un SSD konusunda yüksek seviyelere gelmesi bekleniyor. Şimdiye kadar bu sektörde yaptığı yatırımlardan iyi sonuç alması Samsung’un daha fazla yatırım yapması konusunda tatmin edici oldu.

Daha Küçük SSD, Daha İyi Performans!

Dördüncü nesil olarak bilinen V NAND bellek teknolojisinin günümüzde Samsung  tarafından kullanılabilir olması ifade edilirken gelecekteki yatırımlarla beraber 3D V NAND teknolojisi daha çok ileri seviyelere gelecek.

Üretime geçilecek bu cihazların daha iyi bir seviyede olması beklenirken bu sektörde Samsung’un daha fazla başarıya ulaşması piyasada gözle görülür bir fark oluşturacak. Bu bakımdan Samsung şimdiden konuyla alakalı çalışmaları yaparken ileri tarihlerdeki gelişmeler ile beraber Samsung, bu sektörde de adını üst seviyelere taşıyacak.

Yeni üretilecek olan SSD‘lerin daha küçük ve daha hafif olması belirtilirken bu bakımdan hem daha iyi performans sunarken hem de kullanıcılar daha memnun olacak. Yapılacak yenilikler ile daha çok kurumsal çözümlere yönelik olacağı ifade edilirken daha uygun bir fiyatla önümüzdeki tarihlerde piyasaya sürülmesi bekleniyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here