Windows 10 tabletin yeni sürümü çok sağlam çalışıyor. Oldukça ses getirecekmiş gibi duruyor!

Samsung ilk olarak Windows 10‘lu hibrit tableti olan Galaxy TabPro S‘i yaklaşık 8 ay önce duyurmuştu. Bu tablet tüm dünyada uzmanlar tarafından iyi bir not almıştı. Bazı uzmanlar ise tabletin Microsoft Surface Pro’dan bile iyi olduğunu belirtmişti. Şirket bu yorumların üzerine artık Galaxt TabPro S’in üzerinde ciddi bir çalışma başlattı ve çalışmalar halen sürdürülüyor.

Samsung’un Galaxy TabPro S2‘yi bir kaç ay içerisinde Windows 10 ile geleceği söylenmekte. Galaxy TabPro S2‘nin tam olarak dört farklı modeli olacağı söyleniliyor. Bu modeller şu şekilde olacak;

  • SM-W728,
  • SM-W727,
  • SM-W723
  • SM-W720.

Bu modeller farklı pazarlarda mı? Yoksa farklı özellik ve donanımlar ile mi geleceği şuan için bilinmiyor. Ancak bazı model tabletlerde LTE bağlantısı olabileceği söylenmekte.

Galaxy TabPro S2’nin ekran boyutu ise 12 inç ve Super AMOLED bir ekran olduğu yönünde. 2160×1440 piksellik ayrıca bir çözünürlüğe sahip olacağı düşünülüyor. Bu tabletlerde ayrıca Intel Come M işlemcilerin olacağı ve son sürüm olacağı belirtildi.

Bakalım ciddi anlamda bu tablet piyasaya sürüldüğünde üstün bir başarıya sahip olarak mı gelecek merakla bekliyoruz. Ancak şunuda söyleyelim. Tablet windows 10 ile birlikte gelecek. Fiyatları ve diğer özellikleri hakkında şuan için resmi bir bilgi söz konusu değil. İlerleyen günlerde yeni sızıntılar geldikçe sizlere aktarmaya çalışacağız.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here