Ana SayfaTeknoloji HaberleriSamsung'dan Yeni Bir Kavisli Ekran Daha

Samsung’dan Yeni Bir Kavisli Ekran Daha

-

Güney Koreli teknoloji üreticisi Samsung kavisli ekran üretimine tam gaz devam ediyor. Geçen yıl çkan Galaxy Note Edge, Koreli dev için iyi bir çıkış olduğu ekranlara verdiği kavisle kendi kasasınada yüksek bir kavis kazandırdı.

Bu atağına devam eden şirket her iki tarafıda kavisli olan Galaxy S6 Edge‘sini piyasaya sürdü. Samsung’tan gelen son haberlere göre Edge’in üretim sayısı 1 milyon sayısından %200 katlanarak 3 milyona erişmiş durumda. Bu ataktan sonra koreli dev yeni bir model daha üreterek piyasaya sürmeye hazırlanıyor.

Galaxy Note 5 Edge’in öncesinde yeni bir seri daha…

Geçtiğimiz yıldan bun yana Samsung’un Galaxy Note 5 ve Galaxy note 5 edge‘i çıkaracağı söyleniyordu. Bu spekülasyonun uzun zamandır gezindiğide aşikar idi. Piyasa analistlerine göre büyük bir ihtimalle Galaxy Note 5 Edge’i yakında göreceğiz. Etnews’den gelen rapora göre dev şirket, Note 5 Edge den önce daha yeni bir model daha çıkarmak istiyor.

Görünen o ki Note 5′ de üç yönlü ekran olacak. Samsung yıl sonuna doğru vites yükselterek üretim kapasitesini arttıracak gibi duruyor. Ama analizlerin bir diğer değindi nokta ise dev şirketin hala doyuma ermemiş olması yani piyasa tabiri ile beklenen hedefe ulaşılmamış gözüküyor. Bunun için kavisli ekran bir ivme kazandırır gözüyle bakılıyor.

Bizi Youtube'ta takip et! Süpriz Hediye Kazan!!

Düzenli çekiliş yaparak abonelerimize muhteşem hediyeler dağıtıyoruz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here