Samsung-Konferans

Galaxy S5 tanıtımından sonra gözler Samsung’un 28 Mayıs’ta yapacağı etkinlikte

Samsung 28 Mayıs’ta San Fransisco’da bir etkinlik düzenliyor fakat bu etkinlik hakkında çeşitli iddialar var. Samsung’un sağlık ile ilgili bir cihaz açıklamasını ve vücudumuzun bazı bölgeleri ile sağlık ölçümü sağlanabilmesini saplayan cihazlar + orta segmente hitap eden yeni bir telefon modeli duyumu var. Fakat herkes bunların sadece dedikodudan ibaret olduğunu, Samsung’un bu etkinlikte sadece güncel bilgiler ve bu sene hakkında yorumların olacağı tahmin ediliyor. Hatta en büyük iddialar arsında yaklaşan Apple ‘etkinliğine gölge düşürmek de var. Tabii bunlar sadece teknoloji kategorisindeki söylentilerden ibaret.

Stefan Heuser’ isimli arkadaş, yabancı kaynaklı bir sitede Samsung’un bu etkinlikte herhangi bir yeni ürün tanıtmayacağını duyurdu. Fakat Samsung’un sağlık sensörleri ile ilgili bi takım bilgiler vermemesi de bu etkinlikte bu söylentilerin gerçek olacağı iddiasını güçlendirmiş oldu.

Samsung'un Android 6.0 Marshmallow Geçiş Tarihleri Belli Oldu

Kısaca özetlemek gerekirse Samsung, Apple’ın WWDC etkinliğinden sadece 1 hafta önce bu etkinliği düzenlemesi Apple’a karşı yapılan bir misilleme şüphesini ortaya koyuyor. Ayrıca bu etkinlikte Samsung sadece sağlık sensörleri ve sistemleri hakkında bilgi verebilir. Bekleyip hep birlikte göreceğiz.

Samsung-Konferans
Samsung’un 28 Mayıs’ta yapacağı etkinliğin davetiyesi

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here