Ana Sayfa Akıllı Telefon Samsung'un Katlanabilir Telefonu 20 Şubat'ta Geliyor!

Samsung’un Katlanabilir Telefonu 20 Şubat’ta Geliyor!

Samsung'un katlanabilir telefonunun nihayet tanıtım tarihi belli oldu...

-

Samsung, geçtiğimiz yıl Samsung Geliştirici Konferansında katlanabilir telefonunun ilk prototipini sergiledi. Zaman içerisinde protatipi tamalayarak, nihayet sona erilmiş gibi görünüyor. Uzun süredir hakkında sızıntı haberlerin paylaşıldığı cihaza çok az bir süre sonra erişelecek.

Galaxy S10 ailesi ile birlikte piyasaya sürülmesi tahmin edilen cihazın nihayet tanıtım tarihi belli oldu. Kısa bir süre önce Twitter’da Samsung tarafından katlanabilir telefonun kullanıma sunulacağını onaylayan bir tanıtım videosu yayınlandı.

Videoda yer alan “The future of mobile will unfold” ibaresi açıkça bir şekilde katlanabilir akıllı telefonu nitelemektedir. Bundan dolayı da 20 Şubat’ta Galaxy F, Flex ve Fold olarak piyasaya sürülmesi bekleniyor.

Her zaman olduğu gibi, Samgun’un yayınladığı tanıtım videosu akıllı telefonun özellikleri hakkında her hangi bir özellik içermiyor.

Katlanabilir ekran teknolojisi nedeniyle bu telefonun, Galaxy S10 serisi telefonlardan daha pahalı olması bekleniyor. Hatta fiyat etiketinin 2000 dolar civarında bir yerde olacağına dair söylentiler var.

Sızdırılan bilgiler neticesinde Galaxy F katlanabilir telefonu, 1536×2152 piksel çözünürlükte 7.3 inçlik bir ekran ile donatılması bekleniyor. Dış tarafında ise 4.58 inçlik bir ekran olacak. Bu sayede telefon ikiye katlandığında bir telefon hissi oluşturacak.

Ayrıca katlanabilir cihazın, iki batarya ile çalışacağı ifade edilmekte. Kamera konusunda ise üçlü kamera kurulumuna sahip olduğu düşünülüyor.

KaynakTwitter
25,585BeğenenlerBeğen
56,932TakipçilerTakip Et
987,000AboneAbone Ol

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here